کد خبر: 1454تاریخ انتشار : 17:41:43 - شنبه 9 ژوئن 2018

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران: طلاق و اعتیاد ، زنگ خطر جدی برای جامعه است

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران گفت: طلاق و اعتیاد زنگ خطر جدی برای جامعه محسوب می شود و باید تدبیری در این راستا اندیشیده شود. به گزارش مازنی خبر ، احمد حسین زادگان در مراسم معارفه و تکریم فرماندار نکا افزود: تلاش برای خدمت رسانی به مردم یکی از وظایف مهمی است که باید در […]

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران: طلاق و اعتیاد ، زنگ خطر جدی برای جامعه است

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران گفت: طلاق و اعتیاد زنگ خطر جدی برای جامعه محسوب می شود و باید تدبیری در این راستا اندیشیده شود.

به گزارش مازنی خبر ، احمد حسین زادگان در مراسم معارفه و تکریم فرماندار نکا افزود: تلاش برای خدمت رسانی به مردم یکی از وظایف مهمی است که باید در دستور کار همه مسئولان باشد و فرمانداران با استفاده از تعامل همه جانبه در این بخش تلاش کنند.

وی بیان کرد: فرمانداران برای توسعه در امور برنامه‌محور وارد شوند و از روزمرگی خارج شده و شادابی و سرزندگی را به جامعه تزریق کنند.

معاون استاندار مازندران با اعلام اینکه مشکلات اجتماعی و اقتصادی اکنون دامن گیر جامعه است و باید در این بخش تلاش شود؛ یادآور شد: رفع مشکلات اجتماعی و معضلات طلاق و اعتیاد از مسائل مهمی است که باید با برنامه ریزی مدون در این بخش وارد شویم.

حسین زادگان گفت: تلاش های فراوانی در طول سال های مختلف در این بخش انجام شده است اما همچنان مشکل داریم و معضل اعتیاد و طلاق زنگ خطر جدی برای ما است که باید این آسیب‌ها کاهش یابد.

وی با تاکید بر تکریم ارباب رجوع افزود: مسئولیت های ما در هر بخش و در هر سمتی، فرصتی است تاخدمات مناسب به مردم ارائه کنیم و مدیران و مسئولان با دقت نظر بیشتری در این بخش وارد شوند چرا که عملکردهای آنان در این بخش رصد می شود.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران گفت: نظارت محسوس و نامحسوس بر عملکرد مدیران در مازندران انجام می شود و در این بخش کمیته صیانت از حقوق شهروندی با ریاست مدیر کل امور اجتماعی استانداری مازندران در حال شکل گیری است.

وی همچنین واگذاری برخی از مسئولیت ها به بانوان، به عنوان نیمی از جمعیت جامعه را از مسائل مهمی دانست که باید در دستور کار باشد و گفت: باید نقش بانوان در جامعه ارتقا یابد چرا که با واگذاری مسئولیت ها دریافیتم که در برخی حوزه‌هابانوان، دقیق‌تر، قوی‌تر و سالم‌تر حاضر شدند.

حسین زادگان گفت: برنامه محوری و مشی اعتدالی باید در دستور کار مدیران باشد و براساس مشی اعتدالی، وفاق و همدلی حرکت شود و فرمانداران از سلایق مختلف سیاسی و اجتماعی برای پیشبرد امور و توسعه استفاده کرده و بهره‌مند شوند.

در این مراسم با تقدیر از جعفر احمدی فرماندار سابق نکا که غایب این مراسم بود، عبدالجواد توحیدی مقدم به عنوان فرماندار جدید نکا با حکم استاندار مازندران معرفی شد.

 

مهر