کد خبر: 14623تاریخ انتشار : ۱۶:۲۰:۳۰ - جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۸

کشف ۵۰ هزار عدد اقلام بهداشتی و ضدعفونی کننده در قائمشهر

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قائمشهر از کشف تعداد بیش از ۵۰ هزار عدد از اقلام بهداشتی و ضدعفونی در این شهرستان خبر داد. به گزارش مازنی خبرو به نقل از روابط عمومی سپاه کربلا استان مازندران ، حسین علیزاده گفت: این اقلام به ۲ بیمارستان رازی و ولیعصر(عج) شهرستان قائمشهر تحویل شد. وی با […]

کشف ۵۰ هزار عدد اقلام بهداشتی و ضدعفونی کننده در قائمشهر

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قائمشهر از کشف تعداد بیش از ۵۰ هزار عدد از اقلام بهداشتی و ضدعفونی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش مازنی خبرو به نقل از روابط عمومی سپاه کربلا استان مازندران ، حسین علیزاده گفت: این اقلام به ۲ بیمارستان رازی و ولیعصر(عج) شهرستان قائمشهر تحویل شد.

وی با هشدار به محتکران اقلام بهداشتی ، گفت : در صورت شناسایی افراد محتکر با آنها برخورد قاطعی با محتکران صورت می‌گیرد.

علیزاده از تجهیز سالن ورزشی امام علی حبیبی (ع) قائمشهر به عنوان یک واحد نقاهتگاهی خبر داد و افزود : با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در نظر داریم این مکان را به عنوان نقاهتگاه برای کسانی اختصاص می یابد که نیاز به تکمیل دوره درمان خود دارند و اولویت ما نیز با افرادی است که امکان قرنطینه خانگی برای آنان وجود ندارد.

فرمانده سپاه قائمشهر از وجود ۱۰ ایستگاه ثابت و متغیر در سطح شهر برای عملیات ضدعفونی خبر داد و تصریح کرد: معابر، صنوف، ترمینال‌ها، ایستگاه‌های سوختگیری و مساجد سطح شهر و روستا مکان‌هایی بودند که توسط نیروی سپاه ناحیه قائمشهر به صورت شبانه روزی عملیات ضد عفونی انجام گرفت.

علیزاده با اشاره به ایجاد سه پایگاه تولیدی جهت تامین اقلام بهداشتی شهرستان توسط سپاه و با نظارت شبکه بهداشت در این شهرستان خاطرنشان کرد: این کارگاه‌ها به‌صورت ۲ شیفت کاری و تعداد ۲۰ نفر از خواهران در هر شیفت اقدام به تولید ماسک، دستکش و گان کرده که در این راستا روزانه بیش از ۵ هزار ماسک تولید و در اختیار ادارات و دستگاه های خدمت رسان و نیز عموم مردم قرار گرفت.

علیزاده درباره حمایت از واحدهای تولیدی منسوجات که اقدام به تامین ماسک، گان و دستکش می‌کنند، تاکید کرد: در موضوع صدور مجوز فعالیت و همچنین خرید اقلام تولیدی کارگاه‌ها به قیمت مصوب و با هدف سهولت دسترسی و قیمت نازل و فراوانی این اقلام در سطح شهرستان، سپاه قائمشهر آمادگی دارد که هرگونه همکاری را در این زمینه انجام دهد.