کد خبر: 14660تاریخ انتشار : ۱۹:۰۷:۵۵ - یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸

تسلیت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی درگذشت سه چهره فرهنگی مازندران

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیام هایی جداگانه درگذشت غضنفر بالی لاشک، هادی گرایلی و سید منوچهر ساداتی از چهره های فرهنگی استان مازندران را تسلیت گفت. به گزارش مازنی خبر و به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در پیام های سیدعباس صالحی آمده است: «درگذشت […]

تسلیت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی درگذشت سه چهره فرهنگی مازندران

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیام هایی جداگانه درگذشت غضنفر بالی لاشک، هادی گرایلی و سید منوچهر ساداتی از چهره های فرهنگی استان مازندران را تسلیت گفت.

به گزارش مازنی خبر و به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در پیام های سیدعباس صالحی آمده است:

«درگذشت چهره فرهنگی فرهیخته موجب تالم و تاسف شد. فقدان این هنرمند ارزشمند را به خانواده محترم و عموم علاقه مندان وی تسلیت می گویم و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان محترم صبر و بردباری خواستارم. »

همچنین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیام های جداگانه دیگری درگذشت ابراهیم راهداری رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامیان و علی رهنما از همکاران فرهنگ‌وارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت را تسلیت گفت.

در این پیام ها آمده است:

«اندوه درگذشت همکار عزیزمان خاطر خانواده بزرگ دستگاه فرهنگی کشور را آزرده و محزون ساخت.

بی شک نام و یاد این همکار فقید همواره در دیباچه خادمان صدیق فرهنگ این مرز و بوم ماندگار خواهد بود. این مصیبت جانسوز را به شما عزیزان و بازماندگان محترم صمیمانه تسلیت می گویم و از خداوند متعال رحمت واسعه و علو درجات برای آن عزیر سفر کرده مسالت دارم.»