کد خبر: 14669تاریخ انتشار : ۱۲:۵۱:۰۶ - چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸

استاندار مازندران: سفر معادلات درمانی و مراقبتی را بهم می ریزد/ ما امکان پذیرایی در نوروز را نداریم

احمد حسین زادگان در ارتباط زنده با گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما ضمن تشریح اقدامات و وضعیت استان در مقابله با کرونا، گفت: سفر معادلات درمانی و مراقبتی را بهم می ریزد . ما امکان پذیرایی در نوروز را نداریم. ‎ به گزارش مازنی خبر ، احمد حسین زادگان، استاندار مازندران در ارتباط زنده […]

استاندار مازندران: سفر معادلات درمانی و مراقبتی را بهم می ریزد/ ما امکان پذیرایی در نوروز را نداریم

احمد حسین زادگان در ارتباط زنده با گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما ضمن تشریح اقدامات و وضعیت استان در مقابله با کرونا، گفت: سفر معادلات درمانی و مراقبتی را بهم می ریزد . ما امکان پذیرایی در نوروز را نداریم. ‎

به گزارش مازنی خبر ، احمد حسین زادگان، استاندار مازندران در ارتباط زنده با گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما ضمن تشریح اقدامات و وضعیت استان در مقابله با کرونا، گفت: سفر معادلات درمانی و مراقبتی را بهم می ریزد.

حسین زادگان با اشاره به این که ما امکان پذیرایی در نوروز را نداریم، تاکید کرد: محورهای مواصلاتی مازندران کنترل خواهد و مسافران مشکوک قرنطینه خواهند شد.

وی با بیان این که همه بیمارستان ها و مراکز درمانی ما درگیر هستند و امکان هیچ خدماتی به مسافران نیست، افزود: به هیچ عنوان اجازه نصب چادر های مسافرتی را نمی دهیم.