کد خبر: 1469تاریخ انتشار : ۲۰:۲۳:۵۶ - شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷

آیا صنیعی‌فر هم از نساجی خواهد رفت!؟ / واکنش هواداران نساجی: به عقب بر نمی‌گردیم

اختصاصی مازنی خبر / گروه ورزشی : تنها چند ساعت از انتشار خبر استعفای علی امیری مدیرعامل باشگاه نساجی نگذشته بود که خبر احتمال کناره گیری «فرهاد صنیعی فر» مالک این باشگاه نیز به گوش رسید. به گزارش مازنی خبر ، در صورتیکه تیم فوتبال ریشه دار نساجی بعداز ۲۴ سال با مدیریت بی نظیر […]

آیا صنیعی‌فر هم از نساجی خواهد رفت!؟ / واکنش هواداران نساجی: به عقب بر نمی‌گردیم

اختصاصی مازنی خبر / گروه ورزشی : تنها چند ساعت از انتشار خبر استعفای علی امیری مدیرعامل باشگاه نساجی نگذشته بود که خبر احتمال کناره گیری «فرهاد صنیعی فر» مالک این باشگاه نیز به گوش رسید.

به گزارش مازنی خبر ، در صورتیکه تیم فوتبال ریشه دار نساجی بعداز ۲۴ سال با مدیریت بی نظیر صنیعی فر مالک محبوب این باشگاه توانست بار دیگر به سطح اول فوتبال کشور برگردد اما به نظر می رسد عده ای در تلاش هستند تا با دلسرد کردن مجموعه مدیریتی باشگاه نساجی، سکان مدیریت این باشگاه را در دست بگیرند.

بنا بر این گزارش ، بعد از استعفا امیری ، اینبار خبر رسیده است که صنیعی فر هم به دلیل فشارهای عده ای خاص ! قصد کناره گیری دارد تا آینده ی باشگاه محبوب نساجی با خطر رو به رو گردد.

البته مطمئناً هواداران نساجی در برابر فشار این افراد خاص که کارنامه چندین ساله ی آنها برای همگان مشخص است ساکت نخواهند نشست زیرا این هواداران اصلاً دوست ندارند به عقب برگردند و نساجی را با حاشیه های متعددش همراهی کنند.

یکی از هواداران قدیمی نساجی پس از شنیدن خبر کناره گیری صنیعی فر در فضای مجازی نوشت : ما به عقب بر نخواهیم گشت و از آقای صنیعی فر می خواهیم باقدرت به کارش در باشگاه نساجی ادامه دهد. می دانیم عده ای دوست دارند لقمه آماده شده‌ای را به دست آورند ولی هواداران نساجی اجازه نخواهند داد صنیعی فر از نساجی کناره گیری کند.

یکی دیگر از هواداران نساجی نیز نوشته است : قلب هواداران باشگاه نساجی با آقای صنیعی فر گره خورده است نه با مالکین قبلی!

به گزارش مازنی خبر ، به نظر می رسد در صورتیکه باشگاه نساجی در روزهای آینده رنگ ثبات مدیریت را به خود نبیند در لیگ برتر فوتبال کشور با چالش های جدی رو به رو خواهد شد.