کد خبر: 14786تاریخ انتشار : 14:57:59 - چهارشنبه 25 مارس 2020

هزینه عروسی ؛ سهم زوج پرستار بابلی برای شکست کرونا

زوج پرستار بابلی مراسم جشن عروسیشان را که برای نیمه شعبان برنامه‌ریزی شده بود ، لغو کردند و هزینه آن را برای تولید اقلام بهداشتی در راستای شکست ویروس کرونا اختصاص دادند. مهدی حسین زاده و مرجان دلجو زوج پرستار از روستای حاجی کلا از توابع بخش لاله آباد بابل که از چند ماه پیش […]

هزینه عروسی ؛ سهم زوج پرستار بابلی برای شکست کرونا

زوج پرستار بابلی مراسم جشن عروسیشان را که برای نیمه شعبان برنامه‌ریزی شده بود ، لغو کردند و هزینه آن را برای تولید اقلام بهداشتی در راستای شکست ویروس کرونا اختصاص دادند.

مهدی حسین زاده و مرجان دلجو زوج پرستار از روستای حاجی کلا از توابع بخش لاله آباد بابل که از چند ماه پیش تاریخ عروشیشان را برای روز ۲۱ فروردین ماه جاری همزمان با نیمه شعبان مشخص کرده بودند، در یک ماه اخیر در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا قرار گرفتند.

این زوج پرستار با انتشار پیامی در فضای مجازی از همه مهمانان، دوستان و آشنایان که قرار بود در این مراسم حضور داشته باشند، عذرخواهی و اعلام کردند که به طور کلی مراسم عروسی را لغو کرده اند و هزینه آن را برای شکست کرونا اختصاص داده اند.

در یک ماه اخیر که مراکز درمانی درگیر با بیماران کرونایی شهرستان بابل از شهروندان و خیرین برای تامین اقلام اساسی کمک خواسته بودند ، بابلی ها صحنه های پر افتخاری را خلق کردند که بخشش حقوق بازنشسته تا هزینه های عروسی این زوج از جمله این اقدام خداپسندانه است.

بابلی ها با تشکیل ستاد مردمی مبارزه با کرونا بر اساس رقمی که ۱۰ روز گذشته اعلام کردند بیش از ۲۰ میلیارد ریال کمک های خیرخواهانه خیرین به مراکز درمانی اهداء کردند که همچنان این نگاه خیرخواهانه ادامه دارد که این اقدامات خیرخواهانه مشکلات زیادی را از مراکز درمانی برطرف کرده است.

خوشبختانه بیماران کرونایی بستری در بیمارستان های بابل که نزدیک به ۵۰۰ نفر بودند و در ابتدایی ترین اقلام بهداشتی دچار مشکل بودند تا حدودی این معضل برطرف شده و بیماران کرونایی بستری در بیمارستان ها روند نزولی پیدا کرده و در حال حاضر به حدود ۳۲۰ نفر کاهش یافته است.