کد خبر: 14804تاریخ انتشار : ۱۷:۱۱:۱۱ - جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹

رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران: کرونا در مازندران کاهشی شده است/ مردم خودقرنطینگی را ادامه دهند

رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران با درخواست از مردم برای ادامه خودقرنطینگی گفت: روند کنترل بیماری کرونا در استان مازندران به طور کلی خوب است. به گزارش مازنی خبر ، علی محمد شاعری در گفت‌وگو با خبرنگاران در مورد آخرین وضعیت شیوع کروناویروس در استان مازندران گفت: روند کنترل بیماری کرونا در استان مازندران به […]

رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران: کرونا در مازندران کاهشی شده است/ مردم خودقرنطینگی را ادامه دهند

رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران با درخواست از مردم برای ادامه خودقرنطینگی گفت: روند کنترل بیماری کرونا در استان مازندران به طور کلی خوب است.

به گزارش مازنی خبر ، علی محمد شاعری در گفت‌وگو با خبرنگاران در مورد آخرین وضعیت شیوع کروناویروس در استان مازندران گفت: روند کنترل بیماری کرونا در استان مازندران به طور کلی خوب است و امیدواریم این روند ادامه پیدا کنند

نماینده مردم بهشهر و نکا در مجلس افزود: مردم باید مثل قبل همکاری را بیشتری کنند و اعمال خودقرنطینگی را ادامه دهند. اگر این اعمال مثل قبل به جا آورده شود، در روزهای آینده شاهد کنترل بیشتر این بیماری خواهیم بود.

رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران در پایان در مورد امکانات استان در مواجهه با ویروس کرونا گفت: نماینده‌ ویژه‌ای از سوی وزیر در استان مازندران مستقر شده است. ایشان کمبودها را پیگیری می‌کنند. با این وجود، هنوز در بعضی بیمارستان‌ها کمبودهای مثل ماسک، دستکش، دارو، مواد ضدعفونی و کادر درمانی وجود دارد. بیمارستان صحرایی نیز هنوز تأسیس نشده است. امیدوارم با توجه ویژه وزارت بهداشت این موارد مرتفع شود.