کد خبر: 14957تاریخ انتشار : 17:50:22 - جمعه 10 آوریل 2020

محسنی بندپی منتخب مردم نوشهر ، چالوس و کلاردشت: اولویت مجلس یازدهم پرداختن به معیشت و اقتصاد مردم است

منتخب مردم نوشهر،چالوس و کلاردشت در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه سهم بودجه ای کشوردر مبارزه با کرونا برای مازندران کم دیده شده است، گفت: اولویت مجلس یازدهم پرداختن به معیشت و اقتصاد مردم است. به گزارش مازنی خبر ، محمدعلی محسنی بندپی در دیدار منتخبین مردم مازندران در مجلس یازدهم با نماینده ولی […]

محسنی بندپی منتخب مردم نوشهر ، چالوس و کلاردشت: اولویت مجلس یازدهم پرداختن به معیشت و اقتصاد مردم است

منتخب مردم نوشهر،چالوس و کلاردشت در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه سهم بودجه ای کشوردر مبارزه با کرونا برای مازندران کم دیده شده است، گفت: اولویت مجلس یازدهم پرداختن به معیشت و اقتصاد مردم است.

به گزارش مازنی خبر ، محمدعلی محسنی بندپی در دیدار منتخبین مردم مازندران در مجلس یازدهم با نماینده ولی فقیه در مازندران تقارن این جلسه با ولادت منجی عالم بشریت را به فال نیک می گیرم و افزود: آن چیزی که در اولویت کار مجلس یازدهم است پرداختن به معیشت، اقتصاد، رفاه و اشتغال جوانان می باشد.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا در همه دنیا، بیان داشت: تا این بازه زمانی ۲۱ فروردین بر اساس جدیدترین نتایج آزمایش‌های کرونا در کشور یک هزار و ۶۳۴ نفر مبتلای جدید شناسایی شده که با این تعداد، مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به ۶۶ هزار و ۲۲۰ نفر رسیده است.

وی تعداد بهبودیافتگان از بیماری را تقریبا با افراد درگیر آن برابر دانست و افزود: از تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های کشور تاکنون ۳۲ هزار و ۳۰۹ نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

محسنی بندپی تعداد جانباختگان بیماری کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در کشور را ۱۱۷ نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار از ابتدا تاکنون در کشور بر اثر بیماری کرونا چهار هزار و ۱۱۰ نفر جان باخته‌اند.

منتخب مردم نوشهر،چالوس و کلاردشت در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه در مازندران تاکنون ۱۱ هزار نفر برای درمان ویروس کرونا بستری داشته ایم، گفت: مازندران ۱/۶ درصد جمعیت مبتلا به کرونا را تشکیل می دهد.