کد خبر: 14960تاریخ انتشار : 17:53:00 - جمعه 10 آوریل 2020

منتخب مردم بابل تاکید کرد: ضرورت هم‌افزایی و وحدت نظر برای رهایی از ویروس کرونا

مازنی خبر : منتخب مردم بابل در مجلس یازدهم در بازدید از مرکز غربالگری بیماران کرونایی شهید سلیمانی این شهرستان از تلاشگران بسیجی این مرکز تجلیل کرد و بر ضرورت هم‌افزایی و وحدت تأکید داشت. علی کریمی فیروزجایی منتخب مردم بابل در مجلس یازدهم امروز در جریان بازدید از این مرکز ۱۶ ساعته با حضور […]

منتخب مردم بابل تاکید کرد: ضرورت هم‌افزایی و وحدت نظر برای رهایی از ویروس کرونا

مازنی خبر : منتخب مردم بابل در مجلس یازدهم در بازدید از مرکز غربالگری بیماران کرونایی شهید سلیمانی این شهرستان از تلاشگران بسیجی این مرکز تجلیل کرد و بر ضرورت هم‌افزایی و وحدت تأکید داشت.

علی کریمی فیروزجایی منتخب مردم بابل در مجلس یازدهم امروز در جریان بازدید از این مرکز ۱۶ ساعته با حضور سرهنگ تقی‌پور مسؤول بسیج سازندگی سپاه بابل، با تأکید بر لزوم سرعت بخشیدن به تلاش‌های جاری همه یاریگران و مدافعان سلامت برای ریشه‌کنی ویروس کرونا، همت والای نیروهای بسیجی این مرکز پرکار را ستودنی خواند‌.

وی هم‌افزایی و وحدت نظر همه ارکان و فعالان ستاد مقابله با کرونا را برای رهایی از وضعیت موجود ضروری دانست و خواستار تداوم پشتیبانی دولت از مدافعان سلامت شد.

کریمی فیروزجایی ارج نهادن به تلاش‌های درحال انجام نیروهای مسلح به‌ویژه بسیج مردمی در کنار مدافعان سلامت را وظیفه ملی و میهنی دانست و افزود: حضور پرشور و خودجوش نیروهای با انگیزه بسیج در کنار طلایه‌داران سلامت و امنیت از جلوه‌های مانای مسؤولیت شناسی و ایثار این قشر پویا و خدمت‌گزار است.

این مسؤول خاطر نشان کرد: مردم باید با همکاری بیشتر با ستاد مقابله با کرونا و ازجمله رعایت طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و خانه‌نشینی مسؤولان را در مهار و ریشه‌کنی این بیماری یاری کنند.