کد خبر: 15098تاریخ انتشار : 17:38:03 - پنج‌شنبه 30 آوریل 2020

معاون فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان مازندران: خانه جوان رامسر بزودی راه‌اندازی می‌شود

معاون فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اقدامات اجرایی و هماهنگی‌های انجام شده در خصوص خانه جوان رامسر گفت: خانه جوان رامسر طی دوماه اینده در این شهرستان راه‌اندازی می‌شود. محمدرضا ییلاقی در حاشیه بازدید از اداره ورزش و جوانان شهرستان رامسر در غربی ترین منطقه مازندران به خبرنگار ایرنا گفت:در […]

معاون فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان مازندران: خانه جوان رامسر بزودی راه‌اندازی می‌شود

معاون فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اقدامات اجرایی و هماهنگی‌های انجام شده در خصوص خانه جوان رامسر گفت: خانه جوان رامسر طی دوماه اینده در این شهرستان راه‌اندازی می‌شود.

محمدرضا ییلاقی در حاشیه بازدید از اداره ورزش و جوانان شهرستان رامسر در غربی ترین منطقه مازندران به خبرنگار ایرنا گفت:در جریان برگزاری جلسه ویدئو کنفرانس ستاد ساماندهی جوانان از سوی استاندار مازندران در اول اردیبهشت ماه سال جاری، مصوبات زیادی در دستور کار قرار گرفت که یکی از انها راه اندازی خانه جوان بود، و به همین ترتیب به همه فرمانداران سراسر استان نیز ابلاغ شد.

ییلاقی بازدید از محل احداث خانه جوان در شهرستان رامسر را پیرو دستور استاندار مازندران و تقاضای فرماندار شهرستان رامسر اعلام کرد و افزود: رامسر از اولین شهرهایی بود که بعد از جلسه ویدئو کنفرانس برای اجرای طرح خانه جوان پیش قدم شد.

وی در ادامه افزود :در جمع بندی های امروز مقرر شد بخشی از اعتبار مورد نیاز برای شروع عملیات اجرایی و همین طور تجهیزات را از سوی سرفصل هایی که وزارت ورزش جوانانان برای خانه های جوان اختصاص می دهد استفاده کنیم.

معاون فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان مازندران نقش جوانان و سمن ها را در پیشبرد این مجموعه حایز اهمیت دانست و افزود: با توجه به اینکه احداث خانه جوان از مطالبه ها و اولویت های جوانان شهرستان رامسر است با حداکثر تخصیص اعتبار و نیز حداقل زمان تلاش می کنیم این پروژه به زودی اجرا و به بهره برداری برسد.

فرماندار شهرستان رامسر نیز در این بازدید راه اندازی خانه جوان را از مطالبات چندین ساله جوانان شهرستان عنوان کرد و افزود بعد از جلسه ویدئو کنفرانس با استاندار مازندران ، مصمم به پیگیری ساخت این مجموعه برای جوانان شهرستان رامسر شدیم.

محمد ازاد با بیان اینکه در حال حاضر ساختمانی در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان رامسر به این منظور وجود دارد که نیازمند بازسازی و تجهیز است افزود: عملیات اجرایی این مجموعه از سوی شهرداری و شورای شهر رامسر و همکاری سایر نهاد های شهرستان در دستور کار قرار می گیرد.

شهرستان رامسر با برخورداری از ۱۵ هزار جوان از چهار تشکل مردم نهاد در حوزه جوانان برخوردار است.

شهرستان ۸۰ هزار نفری رامسر در غربی ترین نقطه استان مازندران قرار دارد.