کد خبر: 15282تاریخ انتشار : ۱۹:۴۱:۵۲ - پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹

دستگیری ۱۱ سارق منزل در کلاردشت / دستگیری سوداگران مرگ در نکا

سرهنگ قاسم عزیزی کرانی فرماندهی انتظامی شهرستان کلاردشت، گفت: به منظور پاسخگویی به مطالبات مردمی و تامین امنیت شهرستان طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با هدف مقابله یا سرقت در این شهرستان به اجرا در آمد. او افزود: ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی در اجرای این طرح با انجام اقدامات اطلاعاتی، موفق به شناسایی […]

دستگیری ۱۱ سارق منزل در کلاردشت / دستگیری سوداگران مرگ در نکا

سرهنگ قاسم عزیزی کرانی فرماندهی انتظامی شهرستان کلاردشت، گفت: به منظور پاسخگویی به مطالبات مردمی و تامین امنیت شهرستان طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با هدف مقابله یا سرقت در این شهرستان به اجرا در آمد.

او افزود: ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی در اجرای این طرح با انجام اقدامات اطلاعاتی، موفق به شناسایی ۲۵ سارق منزل و اماکن خصوصی و کشف ۴۵ فقره سرقت در این شهرستان شدند.

سرهنگ عزیزی گفت: در ادامه اجرای این طرح به منظور ساماندهی اصناف از ۵۵ واحد صنفی بازدید شد که به ۱۲ واحد صنفی تذکر و اخطار پلمپ داده شد و ۸ واحد صنفی نیز به علت عدم رعایت ضوابط قانونی و صنفی پلمب شد.

او از برخورد با ۱۱۱ خودرو و ۴۱ موتورسیکلت متخلف در اجرای این طرح خبر داد.

سرهنگ عزیزی با اشاره به شناسایی و دستگیری ۶۰ متهم تحت تعقیب مراجع قضائی در این شهرستان از دستگیری ۷ خرده فروش مواد مخدر در این شهرستان افزود: با اجرای این طرح ۱۷ معتاد متجاهر نیز دستگیر و به مراکز درمانی و درمانگاه ماده ۱۶ استان معرفی شدند.

کشف ۴ کیلو گرم تریاک در نکا

سرهنگ حسین زارع فرمانده انتظامی شهرستان نکا درتشریح جزئیات این خبر، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر حمل و توزیع مواد مخدر توسط ۲ عامل افیونی در شهرستان نکا، موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: در اجرای این ماموریت، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی، با انجام تحقیقات و بررسی‌های میدانی، موفق به شناسایی متهمان شدند.

سرهنگ زارع گفت: طی هماهنگی‌های صورت گرفته با مرجع قضائی، متهمان را در یک عملیات پلیسی در حین حمل مواد مخدر با یک خودروی مزدا دستگیر کردند.

او از کشف ۴ کیلوگرم تریاک در بازرسی از خودروی متهمان خبر داد و گفت: این دو سوداگر مرگ پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

کشف ۱۶ فقره سرقت در جویبار

سرهنگ غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی شهرستان جویبار، گفت: به منظور برقراری نظم و امنیت عمومی و برخورد با ناهنجاری ها، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان به اجرا در آمد.

او افزود: در اجرای این طرح، ماموران پس از هماهنگی‌های قضائی، با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی و دستگیری ۸ سارق و مالخر اموال اموال مسروقه در این شهرستان شدند.

سرهنگ جعفری گفت: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده در مجموع به ۱۶ فقره سرقت منزل، اموال و قطعات خودرو در این شهرستان اعتراف کردند.

دستگیری سارق منزل در نوشهر

سرهنگ قاسم محمدی فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر گفت:در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در شهرستان نوشهر، موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

او افزود: ماموران پس از بررسی‌های انجام شده سارق را شناسایی و پس از هماهنگی‌های قضائی وی را دستگیر کردند.

سرهنگ محمدی گفت: متهم در بازجویی‌های به عمل آمده، به ۵ فقره سرقت منزل در این شهرستان اعتراف کرد.

سارق ساختمان‌های نیمه کاره در بهشهر دستگیر شد

سرهنگ حسن عنایتی گنجی فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر، گفت: در پی وقوع سرقت‌های صورت گرفته از ساختمان‌های نیمه کاره در بهشهر، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی موفق به شناسایی سارق حرفه‌ای در این ارتباط شدند.

سرهنگ عنایتی گنجی گفت: متهم در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و در بازجویی‌های به عمل آمده تا کنون به ۲۰ فقره سرقت از ساختمان‌های نیمه کاره در این شهرستان اعتراف کرد.

او همچنین از کشف مقادیر قابل تجهیزات فنی و ساختمانی سرقتی به ارزشی بالغ بر ۶۰۰ میلیون ریال از مخفیگاه متهم خبر داد و اظهار داشت: این سارق حرفه‌ای پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.