کد خبر: 15331تاریخ انتشار : ۹:۰۵:۲۷ - چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران تاکید کرد: عزم جدی برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در استان

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران گفت: از بین رفتن زمین‌های کشاورزی و در پی آن ساختن خانه و ویلا ، منافعی برای استان نخواهد داشت. مهدی رازجویان در جلسه کارگروه ویژه پیشگیری از تفکیک، تغییرکاربری اراضی و ساخت و سازهای غیرمجاز استان، اظهار داشت: شهرداری‌ها و جهاد کشاورزی با ساخت و ساز غیرمجاز به […]

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران تاکید کرد: عزم جدی برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در استان

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران گفت: از بین رفتن زمین‌های کشاورزی و در پی آن ساختن خانه و ویلا ، منافعی برای استان نخواهد داشت.

مهدی رازجویان در جلسه کارگروه ویژه پیشگیری از تفکیک، تغییرکاربری اراضی و ساخت و سازهای غیرمجاز استان، اظهار داشت: شهرداری‌ها و جهاد کشاورزی با ساخت و ساز غیرمجاز به جد برخورد کنند و حق ندارند در این مورد کوتاهی کنند.

وی تصریح کرد: عزم جدی برای حفظ اراضی کشاورزی و جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز در استان وجود دارد لذا همه‌ی دستگاه‌ها باید همراه شوند.

معاون استاندار مازندران، اظهار داشت: تغییر رویه در برخورد با متخلفین جهت مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز ضروری است.

وی ادامه داد: دست سودجویان و عوامل تغییر کاربری‌های غیرمجاز باید از اراضی کوتاه شود و در صورت لزوم از قوه قهریه استفاده می شود.

رازجویان تصریح کرد: حفظ زمین‌های کشاورزی استان مازندران در راستای امنیت غذایی کشور ضرورت دارد.

وی تصریح کرد: عملکرد ما در حوزه جلوگیری و برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز باید به شکلی باشد که مورد نقد آیندگان قرار نگیریم.