کد خبر: 15353تاریخ انتشار : ۹:۲۱:۲۵ - چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹

نماینده مردم قائم‌شهر و جویبار در مجلس: خون شهدای مقاومت ضامن بقای برادری بین ایران و افغانستان است/ آمریکا متهم اصلی همه وقایع تلخ در جهان

نماینده مردم قائم‌شهر، جویبار، سوادکوه، سوادکوه شمالی و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی گفت: خون شهدای مدافعین حرم اهل بیت ایران و افغانستان، ضامن بقای پیوند تاریخی و اعتقادی بین دو کشور مسلمان و برادر خواهد بود. کیوان مرادیان با اشاره به فضاسازی رسانه‌های معاند جهت ایجاد اختلاف بین ملت‌های برادر ایران و افغانستان اظهار […]

نماینده مردم قائم‌شهر و جویبار در مجلس: خون شهدای مقاومت ضامن بقای برادری بین ایران و افغانستان است/ آمریکا متهم اصلی همه وقایع تلخ در جهان

نماینده مردم قائم‌شهر، جویبار، سوادکوه، سوادکوه شمالی و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی گفت: خون شهدای مدافعین حرم اهل بیت ایران و افغانستان، ضامن بقای پیوند تاریخی و اعتقادی بین دو کشور مسلمان و برادر خواهد بود.

کیوان مرادیان با اشاره به فضاسازی رسانه‌های معاند جهت ایجاد اختلاف بین ملت‌های برادر ایران و افغانستان اظهار کرد:ایران بزرگ در طول چهار دهه گذشته در اوج برادری و کرامت با همسایه مسلمان و هم زبان خود برخورد کرده و در تمامی شرایط با آغوش باز پذیرای برادران و خواهران افغانستانی بوده است و آمریکایی ها و گردانندگان بی‌مقدار رسانه‌های معاند قادر به تاثیرگذاری بر این روابط تاریخی نیستند.

وی تصریح کرد:امروز کشور آمریکا شاهد تراژدی غم‌انگیز نژادپرستی گسترده است اما سردمداران جبهه استکبار در کمال وقاحت موضوع حقوق بشر در ایران اسلامی را در دستور کار قرار داده و ایجاد اختلاف و نزاع بین دو کشور برادر و مسلمان را دنبال می‌کنند این فرافکنی مضحک، دستمایه تبلیغات مسموم قلم به مزدهای شاغل در بنگاه‌های خبرپراکنی قرار گرفته است.

نماینده مردم قائم‌شهر، جویبار، سوادکوه، سوادکوه شمالی و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا متهم اصلی وقایع تلخ در منطقه خاورمیانه است گفت:آمریکا متهم اصلی همه وقایع تلخی است که در سراسر جهان و از جمله منطقه حساس خاورمیانه به وقوع می‌پیوندد.

وی تصریح کرد: آمریکایی‌ها با سناریوی ساختگی حمله به برج های دوقلو کشور مسلمان افغانستان را اشغال کرده و طول این سال‌ها انواع فتنه‌گری از جمله گسترش قاچاق مواد مخدر، جلوگیری از تحقق یک دولت پایدار و ایجاد ناامنی و کشتار مردم بیگناه و بازی موش و گربه با طالبان و انتقال داعش وحشی به افغانستان را مرتکب شده است.

مرادیان گفت: خون شهدای مدافعین حرم اهل بیت ایران و افغانستان، ضامن بقای پیوند تاریخی و اعتقادی بین دو کشور مسلمان و برادر خواهد بود.

http://www.bloghnews.com/images/docs/000427/n00427063-b.jpg

بلاغ