کد خبر: 15414تاریخ انتشار : ۲۰:۰۸:۰۶ - سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۹

استاندار: با همه ظرفیت و توان برای حل مشکلات تولید و توسعه اقتصادی مازندران تلاش می کنیم

جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان بمنظور بررسی و رفع مشکلات واحدهای تولیدی شهرستان محمودآباد به ریاست استاندار مازندران در شهرک صنعتی این شهرستان برگزار شد. ‎ احمد حسین زادگان، طرح مشکلات واحدهای تولیدی، گردشگری و اقامتی، مسایل توسعه شهرک صنعتی و مشکلات این شهرک و … را از جمله مسایل مطروحه در […]

استاندار: با همه ظرفیت و توان برای حل مشکلات تولید و توسعه اقتصادی مازندران تلاش می کنیم

جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان بمنظور بررسی و رفع مشکلات واحدهای تولیدی شهرستان محمودآباد به ریاست استاندار مازندران در شهرک صنعتی این شهرستان برگزار شد. ‎

احمد حسین زادگان، طرح مشکلات واحدهای تولیدی، گردشگری و اقامتی، مسایل توسعه شهرک صنعتی و مشکلات این شهرک و … را از جمله مسایل مطروحه در این جلسه برشمرد و گفت: مجموعه پرونده های مطروحه در این جلسه کارشناسی شده بود و تصمیمات خوبی در جهت حل مشکلات واحدها و تقویت تولید و اشتغال اتخاذ شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری، احمد حسین زادگان، استاندار مازندران با بیان این که مشکلات و مسایل اقتصادی استان در سطوح مختلفِ فرمانداران، معاونین استاندار و مدیران ستادی و دستگاه های اجرایی پیگیری می شود، افزود: اخیرا ۳۰ اولویت اقتصادی را بر اساس ابلاغیه وزارت کشور به فرمانداران ابلاغ کردیم.

حسین زادگان با بیان این که موانعی که نیاز به تصمیم گیری هایی فراتر از اختیارات مدیران دارد در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید طرح و تصمیم سازی می شود که کاملا قانونی و لازم الاجراست و از سوی دولت تشکیل شده است، اظهار داشت: ستاد تسهیل؛ بالاترین سطح تصمیم گیری برای رفع موانع واحدهای تولیدی است.

مقام عالی دولت در مازندران ادامه داد: کارگروه اقدام از دیگر اقداماتی است که اخیرا در استان دنبال کردیم و چنانچه مشکلی در کارگروه تسهیل حل نشد و نیاز به هماهنگی های بین قوه ای داشت، در این کارگروه با حضور نماینده ولی فقیه در استان و حضور نمایندگان دیگر قوا و دستگاه های نظارتی، امنیتی و … تصمیم سازی می شود.

استاندار در پایان با اشاره به این که برای مشکلات طرح شده در این جلسه تصمیمات مقتضی اتخاذ شد و بانک ها نیز به حل مشکلات، نگرش مثبت داشتند، عنوان کرد: تصمیمات متخذه در جلساتی نظیر ستاد تسهیل، کارگروه توسعه صادرات، کارگروه اقدام و نظایر آن می تواند در سال جهش تولید بویژه در راستای تقویت تولید و اشتغال و حل مشکل بیکاری برای مردم منشا اثر باشد‌.

احمد حسین زادگان پس از این جلسه؛ در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولیدی در شهرستان آمل حضور یافت.