کد خبر: 15448تاریخ انتشار : 15:56:41 - جمعه 19 ژوئن 2020

تشییع پیکر جانباز شهید اسفندیار افتاده در قائم شهر

پیکر پاک جانباز شهید اسفندیار افتاده در قائمشهر مازندران تشییع و در امامزاده اسماعیل این شهرستان به خاک سپرده شد. پیکر الگوی صبر و پایداری، نماد ایستادگی و یادگار عرصه هشت سال دفاع مقدس جانباز سرافراز اسفندیار افتاده که پس از سالها تحمل رنج و مشقت ناشی از جانبازی که همزمان با سالروز شهادت حضرت […]

تشییع پیکر جانباز شهید اسفندیار افتاده در قائم شهر

پیکر پاک جانباز شهید اسفندیار افتاده در قائمشهر مازندران تشییع و در امامزاده اسماعیل این شهرستان به خاک سپرده شد.

پیکر الگوی صبر و پایداری، نماد ایستادگی و یادگار عرصه هشت سال دفاع مقدس جانباز سرافراز اسفندیار افتاده که پس از سالها تحمل رنج و مشقت ناشی از جانبازی که همزمان با سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق ( ع ) به خیل شهدا پیوست صبح روز جمعه ۳۰ خرداد ماه از مسجد امیرالمومنین (ع) چشمه سر قائمشهر تشییع و در گلزار شهدای امامزاده اسماعیل به خاک سپرده شد.
حضرت آیت اله معلمی عضو خبرگان رهبری و امام جمعه قائمشهر بر پیکر پاک جانباز شهید افتاده نماز میت را بجای آورد.
در این مراسم جمعی از خانواده شهدا و ایثارگران، اصغری معاون تعاون بنیاد مازندران به نمایندگی از مدیر کل محترم، رئیس و همکاران بنیاد قائمشهرو مردم قدرشناس این شهرستان حضور داشتند.
گفتنی است به همین منظور مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران روز گذشته به اتفاق ریاحی مشاور استاندار در امور ایثارگران در شهرستان قائمشهر و در منزل جانباز شهید اسفندیار افتاده حضور یافتند.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران ضمن ابراز همدردی، شهادت جانباز شهید اسفندیار افتاده رابه همسر و فرزندان بزرگوارش تسلیت گفت.

http://isaar.ir/images/docs/000339/n00339886-b.jpg