کد خبر: 15510تاریخ انتشار : 8:31:51 - جمعه 26 ژوئن 2020

استاندار مازندران در سفر به غرب استان عنوان کرد: تعامل و همدلی و باور به مازندران یکپارچه و شکوفایی همه نقاط استان / رفع مشکلات تولید؛ خط قرمز مدیریتی

احمد حسین زادگان، استاندار مازندران در جلسه شورای اداری استان که در عباس آباد با هدف بررسی مشکلات شهرستان های غرب مازندران بصورت ویدیوکنفرانس برگزار شد، یادآور شد: برای ما مازندران یکپارچه و باور به شکوفایی همه نقاط استان مهم است و با نگاه یکسان، مشکلات مردم مازندران را پیگیری می کنیم و در این […]

استاندار مازندران در سفر به غرب استان عنوان کرد: تعامل و همدلی و باور به مازندران یکپارچه و شکوفایی همه نقاط استان / رفع مشکلات تولید؛ خط قرمز مدیریتی

احمد حسین زادگان، استاندار مازندران در جلسه شورای اداری استان که در عباس آباد با هدف بررسی مشکلات شهرستان های غرب مازندران بصورت ویدیوکنفرانس برگزار شد، یادآور شد: برای ما مازندران یکپارچه و باور به شکوفایی همه نقاط استان مهم است و با نگاه یکسان، مشکلات مردم مازندران را پیگیری می کنیم و در این مسیر اساس کار را بر تعامل و بهره گیری از همه ظرفیت ها گذاشته ایم.

حسین زادگان با اشاره به این که مشکلات هر منطقه باید واقع بینانه بررسی و رفع شود و توسعه هر نقطه از مازندران باید بر اساس ظرفیت ها، مزیت ها و قابلیت های آن منطقه باشد، اظهار داشت: غرب استان به دلیل گردشگرپذیر بودن مشکلات متفاوتی دارد که باید با نگاه ملی و حمایت نمایندگان این مهم را پیگیر بود.

مقام عالی دولت در مازندران عنوان کرد: تعامل با نمایندگان و همدلی برای توسعه استان در عین اجرای سیاست های دولت رویکرد مدیریتی همه ی مدیران باشد.

استاندار بر تداوم ارتباط موثر مدیران با مردم و پیگیری فعالیت های اقتصادی تاکید کرد و گفت: ارتباط با رسانه ها را برای ارتباط با مردم بیشتر مورد توجه قرار دهید.

وی با اشاره به این که نظارت بر بازار خواست جدی مردم است، یادآور شد: فرمانداران و دستگاه های متولی؛ نظارت بر بازار را به عنوان یکی از اولویت های محوری دنبال کنند.

استاندار با بیان این که ساحل با سخت گیری های بی مورد توسعه پایدار را به خود ندیده است، تاکید کرد: اسکله های دریایی را پیگیر هستیم تا ساحل رونق بگیرد.

وی در ادامه با اشاره به این که توسعه گردشگری دریایی نباید گرفتار بروکراسی زاید شود، ابراز داشت: مجوزهایی که برای اسکله های تفریحی گردشگری دریافت کردیم آماده برای سرمایه گذاری است.

نماینده عالی دولت در مازندران گفت: تزریق امید به مردم تاکید من به همه ی مدیران است تا این شرایط سخت را پشت سر بگذاریم.

استاندار مازندران با بیان این که دستگاه ها سرمایه های بسیاری دارند که سال هاست رها شده است، افزود: املاک مازاد را باید به فروش رساند تا شرایط دولت در اداره امور بهبود یابد.

وی با تاکید بر این که خط قرمز باید رفع مشکلات تولید باشد، خاطرنشان کرد: وظیفه اصلی فرمانداران تحقق جهش تولید و رفع موانع اقتصادی است.

حسین زادگان از تشکیل سه کارگروه سیاسی، عمرانی و اقتصادی جهت بررسی مسایل این سه بخش قبل از جلسه شورای اداری به ریاست معاونین استاندار خبر داد و بیان داشت: مشکلات و مسایل پیشتر از سوی فرمانداران در این سه کمیته مطرح و بررسی شد و در حوزه اقتصادی در خصوص رفع مشکلات ۱۵ واحد تولیدی تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

وی با اشاره به این که در حوزه عمرانی نیز موضوعات طرح هادی و مسایل حوزه آب مطرح شد، ابراز داشت: اعتبارات خوبی در این راستا جذب شد و اعتبارات قابل توجهی برای آب تنکابن و رامسر هم بوده که ابلاغ شده است.

استاندار تلاش برای رینگ شهری نشتارود و شهرهای غرب استان، حل شدن مشکل زیست محیطی محور الموت – قزوین، تصمیم گیری برای حوزه درمان و بیمارستان ها و اختصاص ۱۳ میلیارد تومان به بیمارستان از محل کرونا و بهره گیری از اعتبارات ماده ۱۹ و بخش خصوصی را از محورهای مباحث عمرانی برشمرد و گفت: امیدواریم در سایه تعامل با نمایندگان مردم شریف مازندران در مجلس شورای اسلامی، بتوانیم اعتبارات استانی و ملی را برای برخورداری استان در بخش های مختلف جلب و جذب نماییم.

گفتنی است در این جلسه که نمایندگان مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت و تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند، سید شمس الدین حسینی از تلاش های استاندارمازندران برای توجه به مشکلات تیم والیبال هورسان رامسر قدردانی کرد.

سید شمس الدین حسینی حضور استاندار، معاونین و مدیران را در غرب استان نشان از دغدغه های مدیر ارشد استان به حل مشکلات توصیف کرد.

وی گفت: اگر ارتباط با مردم تقویت شود دیگر جدایی غرب و شرق مازندران مطرح نیست و مازندران یکپارچه شکل می گیرد.

احمد حسین زادگان، استاندار مازندران در این جلسه از یک خیر کتابخانه ساز استان تقدیر کرد.

دکتر سید نجات حسینی فوق تخصص جراحی پلاستیک قرار است با سرمایه ای حدود ۴ میلیارد تومان برای نخستین بار در کشور کتابخانه سبز را در پارکی در شهرستان ساری احداث کند.

http://www.ostan-mz.ir/OstanFiles/NewsImage/NewsImage65733968433e7c37-6c6a-4c67-8992-ecdd1a6450cd.jpg