کد خبر: 15592تاریخ انتشار : 13:47:01 - یکشنبه 12 جولای 2020

کتابداران و کارگران مازندران در آغاز راهی جدید برای ترویج کتابخوانی

رئیس خانه کارگران مازندران با حضور در دفتر مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با ارزو ولیپور دیدار و گفتگو‌ کرد. به گزارش مازنی خبر ،  نصرالله دریابیگی، رئیس خانه کارگر استان با حضور در دفتر مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، با آرزو ولیپور دیدار و گفتگو کرد. در این نشست بر لزوم برنامه ریزی فرهنگی […]

کتابداران و کارگران مازندران در آغاز راهی جدید برای ترویج کتابخوانی

رئیس خانه کارگران مازندران با حضور در دفتر مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با ارزو ولیپور دیدار و گفتگو‌ کرد.

به گزارش مازنی خبر ،  نصرالله دریابیگی، رئیس خانه کارگر استان با حضور در دفتر مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، با آرزو ولیپور دیدار و گفتگو کرد.
در این نشست بر لزوم برنامه ریزی فرهنگی برای کارگران تاکید شد و از نهاد کتابخانه های عمومی برای آغاز حرکت نوین فرهنگی در بین این قشر زحمتکش جامعه دعوت بعمل آمد.
عضویت موثر در کتابخانه های عمومی، معرفی سیر مطالعاتی هدفمند برای کارگران، مسابقات کتابخوانی برای خانواده ها و برنامه های ویژه کودکان و نوجوانان و همچنین مشاوره های کتابخوانی بعنوان اصول تفاهمی که همکاری کتابداران و کارگران را منجر خواهد شد، مورد تاکید قرار گرفت.
از این نشست می توان به آغاز راهی جدید برای ترویج کتابخوانی با تعامل کتابداران و کارگران مازندران تعبیر کرد.
اضافه کنید.
خانه کارگر در استان مازندران هزاران عضو از جامعه کارگری دارد که با اتصال این اعضا به کتابخانه های عمومی و اجرای برنامه های کتاب محور، افقی جدید در عرصه فرهنگ استان ترسیم می شود.

https://mazandaran.iranpl.ir/portal/picture/?1154262/%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%B1-%D9%85%D8%A7%D8%B2%D9%86%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86