کد خبر: 15772تاریخ انتشار : ۱۶:۵۵:۵۱ - پنج شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹

استاندار مازندران مطرح کرد: اختصاص ۴٫۵ هزار هکتار از اراضی مازندران به زراعت چوب

استاندار مازندران از اختصاص ۴٫۵ هزار هکتار از اراضی مازندران به زراعت چوب خبر داد.  احمد حسین زادگان در آیین بهره برداری از بزرگ ترین کارخانه ام دی اف مازندران در بندر امیرآباد که به صورت ویدئو کنفرانسی با حضور رییس جمهوری افتتاح شد، افزود: زراعت چوب از تاکیدات مهمی است که تلاش داریم تا […]

استاندار مازندران مطرح کرد: اختصاص ۴٫۵ هزار هکتار از اراضی مازندران به زراعت چوب

استاندار مازندران از اختصاص ۴٫۵ هزار هکتار از اراضی مازندران به زراعت چوب خبر داد.

 احمد حسین زادگان در آیین بهره برداری از بزرگ ترین کارخانه ام دی اف مازندران در بندر امیرآباد که به صورت ویدئو کنفرانسی با حضور رییس جمهوری افتتاح شد، افزود: زراعت چوب از تاکیدات مهمی است که تلاش داریم تا ظرفیت زراعت چوب در استان مازندران را به ۴ هزار و ۵۰۰ هکتار افزایش دهیم.

وی گفت: زراعت چوب، ضمن حفظ منابع طبیعی موجب اشتغال مناسب می شود که تلاش داریم تا در این بخش ضمن توسعه زراعت چوب و ایجاد اشتغال، کمک کار واحدهای صنعتی باشیم.

استاندار مازندران همچنین با اشاره به ایجاد پایانه های صادراتی در مازندران پایانه خاطر نشان کرد: پایانه صادرات شیلاتی و محصولات کشاورزی از جمله پایانه های صادراتی مازندران است که در دست انجام است. حسین زادگان گفت: پایانه صادراتی شیلات تا دو ماه آینده و پایانه محصولات کشاورزی با ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار تا هفته دولت افتتاح می شود.