کد خبر: 15774تاریخ انتشار : ۱۶:۵۷:۴۷ - پنج شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹

فرمانده سپاه مازندران مطرح کرد: ۹۴ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان استان توزیع می‌شود

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به آغاز مرحله جدید نهضت کمک مومنانه در استان گفت: در مرحله نخست، ۹۴ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان مازندران توزیع می‌شود. به گزارش مازنی خبر و به نقل از روابط عمومی سپاه کربلای مازندران ، سرهنگ پاسدار سیاوش مسلمی ظهر امروز درمراسم اهدای بسته‌های معیشتی مرحله نخست نهضت […]

فرمانده سپاه مازندران مطرح کرد: ۹۴ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان استان توزیع می‌شود

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به آغاز مرحله جدید نهضت کمک مومنانه در استان گفت: در مرحله نخست، ۹۴ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان مازندران توزیع می‌شود.

به گزارش مازنی خبر و به نقل از روابط عمومی سپاه کربلای مازندران ، سرهنگ پاسدار سیاوش مسلمی ظهر امروز درمراسم اهدای بسته‌های معیشتی مرحله نخست نهضت کمک مومنانه در جویبار اظهار داشت: با توجه به اینکه دربحث کمک مومنانه در مرحله نخست مقام معظم رهبری رضایت کامل داشتند، مرحله دوم در سه برهه زمانی در استان برگزار خواهد شد.

وی افزود: مرحله نخست در دهه امامت از قربان تا غدیر برگزار و در این مرحله ۹۴ هزار بسته معیشتی با همکاری ائمه جمعه و جماعات، هیئت‌های مذهبی، موسسات خیریه ورنهادهای حمایتی میان نیازمندان در استان توزیع می‌شود.

فرمانده سپاه کربلای مازندران تصریح کرد: ۹۴ هزار بسته معیشتی کمک مومنانه در مرحله دوم از دهه نخست محرم و در مرحله سوم نیز ۹۴ هزار بسته معیشتی در دهه پایانی صفر بین نیازمندان و اقشار نیازمند جامعه در استان توزیع خواهد شد.

وی یادآور شد: در این مرحله علاوه بر بسته‌های غذایی، کمک‌های نقدی، غیرنقدی، لوازم التحریر، کیف، کفش و کمک‌های نقدی نیز بین نیازمندان توزیع می‌شود.

مسلمی گفت: به مناسبت عید قربان هزار و ۴۶۰ بسته معیشتی با همراهی و همدلی ائمه جمعه، خیران، بسیج و نهادهای حمایتی در شهرستان جویبار آماده توزیع شد که جای تقدیر دارد.