کد خبر: 15903تاریخ انتشار : 10:38:13 - شنبه 8 آگوست 2020

فرماندار ساری: از انتقاد خبرنگاران استقبال می‌کنیم

فرماندار ساری گفت : از انتقاد شفاف خبرنگاران ولو این که گاهی موضوع مورد انتقاد خارج از حیطه وظایف و اختیار ما باشد استقبال می‌کنیم چون باعث می‌شود تا مشکلی از جامعه حل شود. عباسعلی رضایی در آیین تجلیل از خبرنگاران ساروی افزود : با این رویکرد هیچ مدیر شهرستانی در ساری حق شکایت از […]

فرماندار ساری گفت : از انتقاد شفاف خبرنگاران ولو این که گاهی موضوع مورد انتقاد خارج از حیطه وظایف و اختیار ما باشد استقبال می‌کنیم چون باعث می‌شود تا مشکلی از جامعه حل شود.

عباسعلی رضایی در آیین تجلیل از خبرنگاران ساروی افزود : با این رویکرد هیچ مدیر شهرستانی در ساری حق شکایت از خبرنگاران را به بهانه انتقاد ولو این که در حیطه وظایفش نبوده، ندارد.

وی گفت : خبرنگاران نقش مهمی در آگاه سازی جامعه و انعکاس مسایل و مشکلات مردم به مسئولان دارند و ما از این رویه رسانه ها استقبال خواهیم کرد و آن را در راستای توسعه و پیشرفت شهرستانی می دانیم.

فرماندار ساری اظهارداشت : رسانه و خبرنگاران در تمام حوزه ها کمک کار مسئولان بوده اند و این عملکردشان در همه گیری ویروس کرونا بویژه اطلاع رسانی نسبت به تهدید و آسیب این ویروس بیش از گذشته خود را نشان داده است.

رضایی افزود : با وجود گذشت حدود ۶ ماه از همه گیری ویروس کرونا به خصوص در موج دوم آن ، ما همچنان در وضعیت قرمز کرونایی قرار داریم با این که در شهرستان ساری آمار بستری بیماران مشکوک به کووید – ۱۹ در بیمارستان ها طی چند روز گذشته کاهش داشته است.

وی ادامه داد : خبرنگاران و رسانه ها باید همچنان در اطلاع رسانی مناسب و آگاه سازی مردم نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک به فعالیتشان ادامه دهند تا بتوانیم این دوره همه گیری را پشت سر بگذاریم.