کد خبر: 1599تاریخ انتشار : ۱۱:۴۱:۲۲ - سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷

تصاویر / حضور روزانه‌ی مدیرکل ورزش مازندران در استادیوم شهید وطنی

اختصاصی مازنی خبر / گروه ورزشی : مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران به جد پیگیر بازسازی استادیوم شهید وطنی قائم شهر است. به گزارش مازنی خبر ، در صورتیکه کمتر از دو ماه به آغاز فصل جدید لیگ برتر فوتبال کشور باقی مانده است ، «حبیب حسین زادگان» مدیرکل ورزش و جوانان مازندران به […]

تصاویر / حضور روزانه‌ی مدیرکل ورزش مازندران در استادیوم شهید وطنی

اختصاصی مازنی خبر / گروه ورزشی : مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران به جد پیگیر بازسازی استادیوم شهید وطنی قائم شهر است.

به گزارش مازنی خبر ، در صورتیکه کمتر از دو ماه به آغاز فصل جدید لیگ برتر فوتبال کشور باقی مانده است ، «حبیب حسین زادگان» مدیرکل ورزش و جوانان مازندران به صورت روزانه از روند بازسازی استادیوم شهید وطنی قائم شهر بازدید به عمل می آورد تا این استادیوم آماده برگزاری دیدارهای نساجی مازندران شود.

حسین زادگان در گفتگو با «مازنی خبر» ضمن تشکر از حمایت های استاندار مازندران ، اظهار داشت : تلاش تمام مسئولین بر این است تا استادیوم شهید وطنی به اولین دیدار نساجی در لیگ برتر برسد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با تاکید بر اینکه مسئولین کاملاً از دغدغه هواداران نساجی آگاه هستند ، افزود : نساجی هویت و شناسنامه فوتبال مازندران است و همه باید دست در دست هم دهیم تا این تیم نماینده شایسته ای از استان در لیگ برتر فوتبال کشور باشد.

حسین زادگان ادامه داد : با تمام مشکلات اقتصادی موجود ، پیمانکاران تعهد کرده اند اقدامات لازم را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دارد.

وی ضمن قدردانی از هواداران نساجی که در بازسازی استادیوم وطنی مشارکت دارند ، تصریح کرد: تلاش می کنیم در اولین بازی که نساجی در لیگ برتر میزبان است ، استادیوم شهید وطنی این میزبانی را انجام دهد.