کد خبر: 16078تاریخ انتشار : 16:46:55 - سه‌شنبه 18 آگوست 2020

استاندار مازندران: در جنگ اقتصادی باید میدانی وارد عمل شد / اقتصاد، رفع مشکلات واحدهای تولیدی و رونق کسب و کار اولویت فرمانداران باشد

همایش فرمانداران سراسر مازندران با حضور احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در استان برگزار شد. احمد حسین زادگان در این همایش با بیان این که اقتصاد و رفع مشکلات واحدهای تولیدی و رونق کسب و کار اولویت فرمانداران باشد، عنوان کرد: ظرفیت تشکل های مردمی برای توسعه شهرها و روستاها مورد توجه جدی قرار […]

استاندار مازندران: در جنگ اقتصادی باید میدانی وارد عمل شد / اقتصاد، رفع مشکلات واحدهای تولیدی و رونق کسب و کار اولویت فرمانداران باشد

همایش فرمانداران سراسر مازندران با حضور احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در استان برگزار شد.

احمد حسین زادگان در این همایش با بیان این که اقتصاد و رفع مشکلات واحدهای تولیدی و رونق کسب و کار اولویت فرمانداران باشد، عنوان کرد: ظرفیت تشکل های مردمی برای توسعه شهرها و روستاها مورد توجه جدی قرار گیرد.

استاندار با اشاره به این که هرجا مردم پای کار آمدند، رونق و آبادانی شتاب گرفته است، اظهار داشت: هر فرمانداری باید در هر بخش اولویت ها را مشخص و تا پایان سال محقق و اجرایی کند.

مقام عالی دولت در مازندران، تاکید کرد: راه اندازی واحدهای تولیدی راکد در محور پیگیری فرمانداران باشد تا مجددا به چرخه تولید بازگردند.

او با طرح این که نباید فاصله ای بین مدیران و مردم باشد، گفت: فرمانداری موفق است که برای حرف مردم گوش شنوا و روزانه با مردم تعامل داشته باشد.

استاندار مازندران، اظهار داشت: برخی موارد نظیر زراعت چوب، توسعه کشت گلخانه ای، بهره گیری گردشگری و آبزی پروری از آب بندان ها و دامداری و پرورش طیور اولویت های بخش کشاورزی فرمانداران باشد.

حسین زادگان، افزود: با وجود تحریم ها و مشکلات اقتصادی که در هیچ دوره ای شاهد نبودیم، شاهد اجرا و بهره برداری از پروژه ها و دستاوردهایی هستیم که برای نخستین بار در مازندران محقق شده اند.

او عنوان کرد: حفظ اشتغال موجود، رفع موانع تولید و ایجاد زمینه های جهش تولید استراتژی اقتصادی همه ی فرمانداران باشد.

استاندار مازندران اظهار داشت: در جنگ اقتصادی نمی توان پشت میز نشست و مدیریت کرد، باید میدانی وارد عمل شد.

در این همایش، فرمانداران به ارایه گزارشی پیرامون آخرین وضعیت اقتصادی و اجتماعی شهرستان ها پرداختند.