کد خبر: 16089تاریخ انتشار : 11:05:41 - شنبه 22 آگوست 2020

دستگیری ۱۱ متخلف شکار و صید در مازندران

ماموران یگان حفاظت محیط زیست حین گشت و کنترل در شهر‌های آمل، بابل، ساری و نکا ۱۱ متخلف را به همراه ۹ قبضه سلاح شکاری و یک عددلنسر دستگیر کردند. کامیار ولی پور روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران گفت: در بابل ماموران یگان حفاظت محیط زیست این شهر حین گشت و کنترل […]

دستگیری ۱۱ متخلف شکار و صید در مازندران

ماموران یگان حفاظت محیط زیست حین گشت و کنترل در شهر‌های آمل، بابل، ساری و نکا ۱۱ متخلف را به همراه ۹ قبضه سلاح شکاری و یک عددلنسر دستگیر کردند.
کامیار ولی پور روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران گفت: در بابل ماموران یگان حفاظت محیط زیست این شهر حین گشت و کنترل در حوزه استحفاظی ۵ شکارچی غیرمجاز را به همراه ۵ قبضه سلاح شکاری دستگیر کردند.

او افزود: ماموران یگان حفاظت محیط زیست آمل حین گشت و کنترل در منطقه دابودشت یک شکارچی غیر مجاز را به همراه یک قبضه سلاح شکاری و تعدادی فشنگ دستگیر کردند.

ولی پور گفت: ماموران اداره حفاظت محیط زیست ساری (محیط بانی هولار) حین گشت و کنترل در روستای ورند از منزل یک متخلف یک قبضه سلاح شکاری قاچاق کشف و ضبط کردند.

روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران افزود: در ماموریت دیگر محیط بانان هولار یک متخلف را به همراه یک قبضه سلاح شکاری و یک صیاد غیر مجاز را در حاشیه رودخانه تجن به همراه یک عدد لنسر دستگیر کردند.

او ادامه داد: ماموران اداره حفاظت محیط زیست نکا حین گشت و کنترل در منطقه کلنگا دو متخلف را به همراه یک قبضه سلاح شکاری و تعدادی فشنگ دستگیر کردند.

ولی پور گفت: متخلفان با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند