کد خبر: 16200تاریخ انتشار : 18:51:03 - چهارشنبه 2 سپتامبر 2020

محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران

رئیس پلیس راه استان مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی از امروز چهارشنبه ۱۲ شهریورماه تا روز شنبه ۱۵ شهریورماه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد. به گزارش مازنی خبر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علیرضا قدمی در تشریح این خبر، گفت: به منظور افزايش ايمني، ايجاد کشش و تسهيل در عبور […]

محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران

رئیس پلیس راه استان مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی از امروز چهارشنبه ۱۲ شهریورماه تا روز شنبه ۱۵ شهریورماه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.
به گزارش مازنی خبر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علیرضا قدمی در تشریح این خبر، گفت: به منظور افزايش ايمني، ايجاد کشش و تسهيل در عبور و مرور وسايل نقليه، محدودیت های ترافیکی از ساعت ۱۲ ظهر امروز چهارشنبه ۱۲ شهریورماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه۱۵ شهریورماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.
رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسيکلت هاي انتظامي و امدادي براي انجام ماموريت هاي ضروري در مسير مجاز جريان ترافيک تا ساعت ۶ صبح روز شنبه از محورهاي كرج- چالوس، هراز، فيروزكوه و بالعكس ممنوع است.
سرهنگ قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تريلر، كاميون و كاميونت از محور كرج- چالوس، تصریح کرد: تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه از کرج ابتدای اتوبان تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه مستفر در محل از ساعت ۱۸ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج – تهران یک طرفه می شود.
وی با اشاره به ممنوع بودن تردد كليه تریلر ها از محور هراز، عنوان کرد: تردد کلیه كاميون ها و كاميونت ها به استثناي حاملان مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۱۲ شهریورماه و همچنین از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روزهای پنج شنبه و جمعه ۱۳ و ۱۴ شهریورماه از محور هراز ممنوع است.
سرهنگ قدمی، اظهار کرد: تردد خودروها از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۷ تا ساعت ۲۴ همان روز در صورت اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل، تردد از آب اسک به سمت رودهن یک طرفه می شود.
وی در خاتمه از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.