کد خبر: 16205تاریخ انتشار : 18:53:37 - چهارشنبه 2 سپتامبر 2020

کشف ۳۰ فقره سرقت داخل خودرو در گلوگاه

جانشین انتظامی شهرستان گلوگاه از دستگيري ۲ سارق حرفه ای داخل خودرو با ۳۰ فقره سرقت خبر داد. سرهنگ اسماعیل حسن زاده در گفت و گو با پايگاه خبري پليس، اظهار داشت: در پي وقوع چندين فقره سرقت داخل خودرو در شهرستان گلوگاه ، موضوع در دستور کار پلیس آگاهي قرار گرفت. جانشین انتظامی شهرستان […]

کشف ۳۰ فقره سرقت داخل خودرو در گلوگاه

جانشین انتظامی شهرستان گلوگاه از دستگيري ۲ سارق حرفه ای داخل خودرو با ۳۰ فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ اسماعیل حسن زاده در گفت و گو با پايگاه خبري پليس، اظهار داشت: در پي وقوع چندين فقره سرقت داخل خودرو در شهرستان گلوگاه ، موضوع در دستور کار پلیس آگاهي قرار گرفت.

جانشین انتظامی شهرستان گلوگاه تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، ماموران پلیس آگاهی دریافتند، سارقان با یک دستگاه خودرو پژو پارس اقدام به سرقت در سطح شهرستان و شهرهای همجوار می کنند.

سرهنگ حسن زاده، افزود: با شناسایی خودروی متهمان که دارای سابقه سرقت از ایزدشهر نور بوده، ماموران با هماهنگی قضائی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه خودور را متوقف و ۲ سارق را به همراه یک مالخر دستگیر کردند.

وي اظهار کرد: سارقان که دارای سابقه سرقت مسلحانه هستند پس از دستگیری در تحقیقات پلیس به ۳۰ فقره سرقت داخل خودرو اعتراف کردند و با قرار مناسب روانه زندان شدند.

سرهنگ حسن زاده به شهروندان هشدار داد: از گذاشتن هرگونه وسايل از قبيل تلفن همراه، اسناد، شناسنامه، پول نقد و … بر روي صندلي خودرو خودداري کنند.