کد خبر: 16219تاریخ انتشار : 8:16:41 - جمعه 4 سپتامبر 2020

دستگیری ۳ سارق ویلاهای خالی از سکنه در عباس آباد 

فرمانده انتظامی شهرستان ” عباس آباد ” از دستگیری ۳ سارق حرفه ای ویلاهای خالی از سکنه با ۱۲ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.  سرهنگ “حسین عبدی” در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع سرقت های مکرر ویلاهای خالی از سکنه در شهرک های ساحلی این شهرستان، موضوع در دستور کار پلیس […]

دستگیری ۳ سارق ویلاهای خالی از سکنه در عباس آباد 

فرمانده انتظامی شهرستان ” عباس آباد ” از دستگیری ۳ سارق حرفه ای ویلاهای خالی از سکنه با ۱۲ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. 

سرهنگ “حسین عبدی” در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع سرقت های مکرر ویلاهای خالی از سکنه در شهرک های ساحلی این شهرستان، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد، افزود: ماموران پلیس آگاهی با بررسی های میدانی، موفق به شناسایی ۳ سارق حرفه ای در این ارتباط شدند.

سرهنگ عبدی، خاطرنشان کرد: در یک عملیات ضربتی متهمان دستگیر شدند و در بازجویی های بعمل آمده در مجموع به ۱۲ فقره سرقت در این شهرستان اقرار کردند.

وی در خاتمه با بیان این که متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند،به شهروندان توصیه کرد: ضمن رعایت هشدارهای امنیتی، در صورت مشاهده افراد مشکوک در محدوده محل سکونت خود مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.