کد خبر: 16299تاریخ انتشار : 19:25:37 - چهارشنبه 9 سپتامبر 2020

دستگیری ۲ اخلالگر نظم و امنیت اجتماعی در جویبار 

فرمانده انتظامی شهرستان جویبار از دستگیری ۲ شرور و اخلالگر در نظم و امنیت اجتماعی خبر داد .  سرهنگ غلامرضا جعفری در تشریح این خبر، گفت: در پی کسب خبری از منابع مردمی مبنی بر اخلال در نظم و امنیت عمومی توسط دو فرد شرور، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت. […]

دستگیری ۲ اخلالگر نظم و امنیت اجتماعی در جویبار 

فرمانده انتظامی شهرستان جویبار از دستگیری ۲ شرور و اخلالگر در نظم و امنیت اجتماعی خبر داد . 

سرهنگ غلامرضا جعفری در تشریح این خبر، گفت: در پی کسب خبری از منابع مردمی مبنی بر اخلال در نظم و امنیت عمومی توسط دو فرد شرور، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان جویبار، افزود: در اقدامی عملیاتی توسط ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی متهمان را که با شرارت و اقدامات هنجارشکنانه موجبات ایجاد رعب و وحشت در بین شهروندان شده بودند، شناسایی شدند.

سرهنگ جعفری، تصریح کرد: این دو شرور معروف منطقه که دارای سابقه شرارت ، درگیری، چاقوکشی، عربده کشی و ایجاد مزاحمت برای نوامیس مردم، موجب اخلال در نظم و امنیت عمومی بودند طی ۲ مرحله عملیات جداگانه ضربتی دستگیر شدند.

وی در خاتمه با بیان این که متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، به هنجار شکنان هشدار داد: پلیس در مقابله با کسانی که بخواهند امنیت مردم را خدشه دار کنند از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.