کد خبر: 16307تاریخ انتشار : 19:26:26 - چهارشنبه 9 سپتامبر 2020

دستگیری ۵ شرور مجازی در گلوگاه 

جانشین انتظامی شهرستان گلوگاه از دستگیری ۵ نفر ازاراذل اوباش این شهرستان که اقدام به انتشار اخبار تحریک آمیز در فضای مجازی می کردند خبر داد.  سرهنگ “اسماعیل حسن زاده ” در تشریح این خبر، گفت : به منظور ارتقاء امنيت اجتماعي و در راستای اجرای طرح برخورد با ارازل و اوباش و مروجین شرارت […]

دستگیری ۵ شرور مجازی در گلوگاه 

جانشین انتظامی شهرستان گلوگاه از دستگیری ۵ نفر ازاراذل اوباش این شهرستان که اقدام به انتشار اخبار تحریک آمیز در فضای مجازی می کردند خبر داد. 

سرهنگ “اسماعیل حسن زاده ” در تشریح این خبر، گفت : به منظور ارتقاء امنيت اجتماعي و در راستای اجرای طرح برخورد با ارازل و اوباش و مروجین شرارت وخشونت درشبکه اجتماعی موضوع در دستور کار پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شسهرستان گلوگاه، تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی های همه جانبه، ماموران موفق به شناسایی ۵ نفر از افرادی که با انتشار تصاویر نامتعارف، مطالب وکامنت های تحریک آمیز موجب ایجاد ناامنی وت شویش اذهان عمومی شده بودند را شناسایی کردند.

سرهنگ حسن زاده، با بیان این که متهان در عملیاتی ضربتی دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شدند، در پایان از شهروندان خواست:در صورت مشاهده هرگونه مواردمشکوک و یا اطلاع از فعالیت افرادی که آرامش مردم را بر هم می زنند بلافاصله موضوع را به پلیس۱۱۰اطلاع دهند.