کد خبر: 16350تاریخ انتشار : 15:34:43 - دوشنبه 14 سپتامبر 2020

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان مازندران خبر داد: دریای مازندران ۳ قربانی گرفت 

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان مازندران از مرگ ۳ نفر در آب های ساحلی دریا در شهرستان های چالوس و فریدونکنار خبر داد .  سرهنگ سید جعفر ساداتی با اعلام این خبر، گفت: در پی کسب خبری در ساعت ۱۵ و۲ دقیقه روز گذشته از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر غرق افرادی در […]

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان مازندران خبر داد: دریای مازندران ۳ قربانی گرفت 

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان مازندران از مرگ ۳ نفر در آب های ساحلی دریا در شهرستان های چالوس و فریدونکنار خبر داد . 

سرهنگ سید جعفر ساداتی با اعلام این خبر، گفت: در پی کسب خبری در ساعت ۱۵ و۲ دقیقه روز گذشته از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر غرق افرادی در آب های ساحلی شهرستان چالوس، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی آن شهرستان قرار گرفت .

وی تصریح کرد: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند، فردی اهل و ساکن تهران در حال غرق شدن در دریا بوده که فردی دیگری اهل وساکن کرمانشاه برای نجات وی به داخل دریا رفته و هر دو نفر دچار غرق شدگی شدند و جان باختند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران، اظهار کرد: در همین خصوص در ساعت ۱۴ و ۵۸ دقیقه روز گذشته فردی حین شنا در منطقه ممنوعه دچار سانحه و غرق می شود . سرهنگ ساداتی با هشدار به شهروندان از آنان خواست از شنا در مناطق ممنوعه دریا جدا خودداری کنند.