کد خبر: 16351تاریخ انتشار : 15:29:14 - دوشنبه 14 سپتامبر 2020

فرمانده انتظامی استان مازندران: دستگیری احتکارکننده خوراک دام در محمودآباد 

فرمانده انتظامی استان مازندران از کشف انبار احتکار خوراک دام به ارزش ۱۵۰ میلیارد ریال در شهرستان محمودآباد خبر داد.  سردار مرتضی میرزایی اظهار داشت : در پی کسب خبری مبنی بر احتکار خوراک دام در یکی از انبارها در سطح شهرستان محمودآباد، موضوع در دستور کار مأموران پليس امنیت عمومی قرار گرفت . وی […]

فرمانده انتظامی استان مازندران: دستگیری احتکارکننده خوراک دام در محمودآباد 

فرمانده انتظامی استان مازندران از کشف انبار احتکار خوراک دام به ارزش ۱۵۰ میلیارد ریال در شهرستان محمودآباد خبر داد. 

سردار مرتضی میرزایی اظهار داشت : در پی کسب خبری مبنی بر احتکار خوراک دام در یکی از انبارها در سطح شهرستان محمودآباد، موضوع در دستور کار مأموران پليس امنیت عمومی قرار گرفت .

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی انبار احتکار خوراک دام در یکی از شهرک های صنعتی شهرستان شناسایی و با هماهنگی قضائی این انبار مورد بازرسی قرار گرفت .

فرمانده انتظامی استان مازندران ، تصریح کرد: در بازرسی از این انبار بیش از یک هزار و ۲۶۰ تن ذرت به همراه ۵۳۰ تن سویا و ۲۳۰ تن کلزا ویژه خوراک دام که به صورت غیر مجاز نگهداري می شد کشف و با همکاری سازمان صمت این انبار پلمب شد.

سردار میرزایی با اشاره به اینکه برابر اعلام کارشناسان ارزش کالای احتکار شده ۱۵۰ میلیارد ریال برآورد شده است خاطرنشان کرد: در این خصوص متهم دستگیر و به همراه پرونده براي انجام مراحل قانوني به مرجع قضائي معرفی شد.#