کد خبر: 16364تاریخ انتشار : 18:30:23 - دوشنبه 14 سپتامبر 2020

مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق مازندران تشریح کرد : تخفیف صد درصدی بهای برق با اجرای طرح برق در مازندران

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران از اجرای طرح برق امید در مازندران خبر داد. فرامرز سپری در تشریح جزئیات طرح برق امید در مازندران با اشاره به اینکه برق در مازندران پوشش صد در صدی دارد و همه خانوار‌های استان مشترک برق هستند، گفت: مشترکان خانگی در استان می‌توانند در این طرح مشارکت و […]

مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق مازندران تشریح کرد : تخفیف صد درصدی بهای برق با اجرای طرح برق در مازندران

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران از اجرای طرح برق امید در مازندران خبر داد.

فرامرز سپری در تشریح جزئیات طرح برق امید در مازندران با اشاره به اینکه برق در مازندران پوشش صد در صدی دارد و همه خانوار‌های استان مشترک برق هستند، گفت: مشترکان خانگی در استان می‌توانند در این طرح مشارکت و از تخفیف صد درصدی بهای برق بهره‌مند شوند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران با اشاره به این که طرح برق امید با هدف اصلاح الگوی مصرف همه خانوار‌های ایرانی تدوین شده است، افزود: وزارت نیرو در سه سال گذشته طرح‌های تشویقی مختلفی برای عبور از پیک بار اجرا کرده است چرا که در تابستان مصرف برق افزایش بسیاری می‌یابد که باید مدیریت شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران با اشاره به اعطاي تخفيف هزينه هاي شهرداري و نظام مهندسي براي ساختمان هايي كه بر مبناي مبحث ۱۹ مقررات ملي ساختمان (صرفه جويي انرژي) ساخته مي شوند، گفت: مشترکان می توانند جهت اخذ وام بانكي براي نصب پنل هاي خورشيدي متصل به شبكه در كاربري هاي خانگي و پرداخت سود اين وام ها از محل صرفه جويي طرح برق اميد به بانک معرفی شوند.