کد خبر: 16403تاریخ انتشار : 12:08:42 - جمعه 18 سپتامبر 2020

فرمانده سپاه فریدونکنار خبر داد: باند مشروبات الکلی در فریدونکنار متلاشی شد

محمد برمر فرمانده سپاه فریدونکنار از کشف و ضبط ۹ هزار و ۳۲۰ لیتر مشروبات الکلی در دو عملیات با حکم دادستانی خبر داد و گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) خانه عنکبوتی تولید و توزیع‌کنندگان مشروبات الکلی را در شهرستان فریدونکنار متلاشی کردند. فرمانده سپاه فریدونکنار افزود: در راستای ترویج فرهنگ امر به معروف و […]

فرمانده سپاه فریدونکنار خبر داد: باند مشروبات الکلی در فریدونکنار متلاشی شد

محمد برمر فرمانده سپاه فریدونکنار از کشف و ضبط ۹ هزار و ۳۲۰ لیتر مشروبات الکلی در دو عملیات با حکم دادستانی خبر داد و گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) خانه عنکبوتی تولید و توزیع‌کنندگان مشروبات الکلی را در شهرستان فریدونکنار متلاشی کردند.

فرمانده سپاه فریدونکنار افزود: در راستای ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر و با اشراف اطلاعاتی پاسداران گمنام امام زمان (عج) در اطلاعات سپاه فریدونکنار و با حکم دادستان عمومی و انقلاب،در یکی از عملیات‌ها هشت هزار و ۵۰۰ لیتر از انواع مشروب دست‌ساز و همچنین وارداتی کشف، متهم دستگیر و خودروی حمل محموله ضبط شده است.

برمر در همین رابطه اضافه کرد:‌در عملیات دوم از یک دستگاه خودرو مقدار ۷۰۰ لیتر مشروب دست‌ساز و همچنین ازمنزل متهم مقدار ۱۰۰ لیتر مشروب دست‌ساز و تعداد ۲۵ شیشه و قوطی مشروب الکلی خارجی وارداتی کشف و ضبط شد.

به گفته فرمانده سپاه فریدونکنار متهم فردی غیربومی بود که پس از سیر مراحل قانونی در دادسرای فریدونکنار بازداشت، و خودرو متهم نیز توقیف شد.

برمر تاکید کرد:‌با وجود چشمان همیشه بیدار پاسداران و بسیجیان، هزینه ابتذال، اقدامات مخرب ضدفرهنگی و ناهنجاری‌های اجتماعی برای نااهلان بسیار زیاد است.