کد خبر: 16632تاریخ انتشار : 11:12:17 - یکشنبه 11 اکتبر 2020

رازجویان: پروژه های عمرانی باید در زمان بندی تعیین شده به اتمام برسد

رازجویان گفت: پروژه های عمرانی باید با اتمام در زمان بندی تعیین شده؛ موجبات امید در جامعه را فراهم کند و در این راستا همه باید کمک کنند. ‎ مهدی رازجویان در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرستان میاندورود، اظهار داشت: این شهرستان به دلیل برخورداری از راه‌ های دسترسی زمینی، هوایی و دریایی ظرفیت […]

رازجویان گفت: پروژه های عمرانی باید با اتمام در زمان بندی تعیین شده؛ موجبات امید در جامعه را فراهم کند و در این راستا همه باید کمک کنند. ‎

مهدی رازجویان در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرستان میاندورود، اظهار داشت: این شهرستان به دلیل برخورداری از راه‌ های دسترسی زمینی، هوایی و دریایی ظرفیت ‌های بسیار خوبی برای توسعه دارد.

رازجویان با بیان اینکه فرودگاه ساری مهم ترین پایانه هوایی استان مازندران محسوب می‌شود، تصریح کرد: نصب دستگاه‌ ILS  در فرودگاه ساری نباید طولانی مدت شود و تسریع در اجرای این پروژه با توجه به تاکید استاندار مازندران یک ضرورت است.

وی ادامه داد: توسعه فرودگاه ساری یکی از پروژه‌های مهم عمرانی استان است که باید هر چه سریع‌تر به سرانجام برسد.

معاون عمرانی استاندار مازندران با تاکید بر اینکه جاده دسترسی به فرودگاه ساری نیز باید هر چه زودتر آماده بهره‌برداری گردد، افزود: در اجرای پروژه ها باید صرف درست هزینه ها و امید مردم در نظر گرفته شود.

وی تصریح کرد: تلاش برای توسعه فرودگاه ساری در راستای فراهم کردن آسایش مردم یک وظیفه جدی است و همه باید در اینمورد تعامل کنند.

رازجویان اظهار داشت: اجرای هرگونه پروژه عمرانی در استان باید به شکل مهندسی و بدون ایراد فنی انجام شود.

معاون استاندار مازندران در بازدید از روستاهای جامخانه و داراب‌کلا نیز گفت: ایمنی راه ‌های دسترسی به روستاهای شهرستان میاندورود با نصب علائم هشداردهنده و حذف نقاط حادثه‌خیز باید افزایش یابد. 

http://www.ostan-mz.ir/OstanFiles/NewsImage/NewsImage117744885850d2fc-1240-470f-8b60-40aa43fc91e7.jfif