کد خبر: 16734تاریخ انتشار : 7:45:03 - دوشنبه 26 اکتبر 2020

درگیری مسلحانه در ساری بین فروشندگان موادمخدر بود

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی مازندران گفت که درگیری مسلحانه ظهر جمعه در ساری بین فروشندگان موادمخدر با یکدیگر به خاطر اختلافات شخصی و درونی بود. سیدجعفر ساداتی افزود: درگیری مسلحانه با سلاح شکاری مربوط به ارازل و اوباش فروشنده موادمخدر بود که در کمربندی جنوبی شهر ساری رخ داد و بر اثر آن یک نفر […]

درگیری مسلحانه در ساری بین فروشندگان موادمخدر بود

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی مازندران گفت که درگیری مسلحانه ظهر جمعه در ساری بین فروشندگان موادمخدر با یکدیگر به خاطر اختلافات شخصی و درونی بود.

سیدجعفر ساداتی افزود: درگیری مسلحانه با سلاح شکاری مربوط به ارازل و اوباش فروشنده موادمخدر بود که در کمربندی جنوبی شهر ساری رخ داد و بر اثر آن یک نفر زخمی شد.

وی با بیان اینکه بعضی شبکه‌های مجازی شایعاتی در باره فوت یک نفر بر اثر درگیری مسلحانه منتشر کردند ، گفت : در این درگیری کسی به قتل نرسید و فقط یک نفر مرد زخمی شد که توسط عوامل اورژانس به بیمارستان انتقال یافت.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی مازندران حال فرد مصدوم را مساعد توصیف کرد و افزود : یکی از ارازل توسط نیروی پلیس دستگیر شد و چندین نفر دیگر نیز شناسایی شدند که تلاش برای دستگیری آنها ادامه دارد.