کد خبر: 16771تاریخ انتشار : 7:37:56 - چهارشنبه 28 اکتبر 2020

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قائم‌شهر خبر داد: برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری شهید «محمد بلباسی» در قائم‌شهر

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قائم‌شهر از برگزاری جشنواره فرهنگی هنری با محوریت شهید مدافع حرم «محمد بلباسی» خبر داد و گفت: به‌زودی فراخوان این رویداد فرهنگی منتشر خواهد شد. «عیسی مدانلو» در حاشیه دیدار با خانواده شهید مدافع حرم «محمد بلباسی» که اردیبهشت‌ماه سال ۹۵ در حادثه خان طومان سوریه به درجه رفیع […]

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قائم‌شهر خبر داد: برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری شهید «محمد بلباسی» در قائم‌شهر

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قائم‌شهر از برگزاری جشنواره فرهنگی هنری با محوریت شهید مدافع حرم «محمد بلباسی» خبر داد و گفت: به‌زودی فراخوان این رویداد فرهنگی منتشر خواهد شد.

«عیسی مدانلو» در حاشیه دیدار با خانواده شهید مدافع حرم «محمد بلباسی» که اردیبهشت‌ماه سال ۹۵ در حادثه خان طومان سوریه به درجه رفیع شهادت نائل گشت و به‌تازگی تفحص و به وطن بازگشت، ضمن تکریم خانواده معظم این شهید والامقام، گفت: امروز شهدای ما در همه امور الگو هستند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قائم‌شهر بیان کرد: شهید بلباسی یک جریان است که مسیر خودشناسی و خداشناسی را به ما نشان می‌دهد .

مدانلو افزود : سبک زندگی شهید بلباسی یک نگاه و نگرش خاصی را القا می‌کند که عمده آن در خدمت خلق خدا بودن و یاری‌رساندن در هر شرایطی به مردم است .

وی، حضور پرشور و عاشقانه مردم در استقبال، وداع و تشییع این شهید بزرگوار را بی‌نظیر توصیف کرد و گفت: حضور حداکثری مردم در شرایط کرونایی، ولایت‌پذیری مردم و عهد و میثاق آن‌ها با شهدا و ادامه راه این مردان خدایی، به‌ویژه شهید محمد بلباسی را به‌وضوح نشان داد .

مدانلو اظهار کرد: این رویدادها و نگرش‌ها باید در قالب جشنواره‌ای فرهنگی و هنری بیشتر تحلیل و پرداخته شود که امید است به همت همگان این مهم محقق شود و در دستور کار قرار دارد .

وی خاطرنشان شد: به‌زودی فراخوان این رویداد فرهنگی منتشر خواهد شد.