کد خبر: 1689تاریخ انتشار : ۹:۱۴:۴۳ - پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷

قتل داماد تهرانی به دست تازه عروس + عکس

مازنی خبر : دوم فروردین ماه سال ۹۴ فریاد های کمک خواهی طاهره ۳۴ساله در آپارتمانشان در محله نعمت آباد پیچید و همسایه ها که از خانه شان بیرون دویده بودند در خانه طاهره با جنازه خونین شوهر ۳۰ساله اش به نام سجاد روبه رو شدند. جنازه خونین سجاد به پزشکی قانونی فرستاده شد و […]

قتل داماد تهرانی به دست تازه عروس + عکس

مازنی خبر : دوم فروردین ماه سال ۹۴ فریاد های کمک خواهی طاهره ۳۴ساله در آپارتمانشان در محله نعمت آباد پیچید و همسایه ها که از خانه شان بیرون دویده بودند در خانه طاهره با جنازه خونین شوهر ۳۰ساله اش به نام سجاد روبه رو شدند. جنازه خونین سجاد به پزشکی قانونی فرستاده شد و طاهره گفت: وقتی من و شوهرم با هم درگیر شدیم او با چاقو به سینه اش زد و خودکشی کرد.

گزارش پزشکی قانونی که اعلام کرده مرد جوان بر اثر اصابت تیغه چاقو از سوی یک نفر دیگر به قتل رسیده است پرونده را وارد مرحله تازه ای کرد و طاهره به اتهام قتل بازداشت شد.

وی در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد و مادر شوهرش برای وی حکم قصاص خواست.

در آن جلسه زن جوان گفت: من و سجاد ۸سال قبل در شهرستان با هم ازدواج کردیم و برای زندگی به تهران آمدیم. چون بچه دار نمی شدیم خانواده سجاد در زندگی مان دخالت می کردند وخیلی اوقات باعث درگیری بین ما می شدند.

سجاد مدتی بود معتاد و عصبی شده بود. چون روز ششم عید جشن عروسی برادر زاده ام بود، از سجاد خواستم تا برای شرکت در جشن عروسی به شهرستان برویم اما او بهانه گیری کرد و سر همین موضوع با هم درگیر شدیم. دعوا تا نیمه شب ادامه داشت و به کتک کاری هم کشیده شد. صبح وقتی از خواب بیدار شدم برای خرید بیرون ر فتم تا وسایل صبحانه را آماده کنم.

وی ادامه داد: اما وقتی برگشتم و سجاد فهمید برای صبحانه کره نخریده ام بار دیگر بهانه گیری را از سر گرفت.اوحال طبیعی نداشت که به آشپزخانه رفت و یک کارد به دست گرفت و به سینه اش زد. من چاقو را از سینه اش بیرون کشیدم و با داد و فریاد همسایه ها را خبر کردم .

با دفاعیات این زن قضات دادگاه طاهره را به قصاص محکوم کردند.اما این حکم در دیوان عالی کشور تایید نشد. به این ترتیب پرونده بار دیگر برای رسیدگی به شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. قضات دادگاه پس از مشورت این پرونده را لوث تشخیص داده و حکم به برگزاری قسامه دادند.دیروز قرار بود اولیای دم ۵۰ نفر از بستگان نسبی خود را برای اثبات گناهکاری طاهره به دادگاه معرفی کردند اما چون نتوانستند ۵۰ نفر را به دادگاه معرفی کنند و حاضر نشدند برای اثبات بی گناهی طاهره،قسم را به او رد کنند، قضات دادگاه وارد شور شدند تا درباره کش و قوس قضایی این پرونده اظهار نظر کنند.