کد خبر: 1725تاریخ انتشار : ۱۴:۳۳:۲۹ - پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷

اجرای ۳۷۹ طرح مقابله با مواد مخدر در مناطق آلوده مازندران

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران از اجرای ۳۷۹ طرح مقابله با مواد مخدر در مناطق آلوده استان طی دو ماه قبل در استان خبر داد. به گزارش مازنی خبر و به نقل از روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران، علی‌اصغر میرزایی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اجرای […]

اجرای ۳۷۹ طرح مقابله با مواد مخدر در مناطق آلوده مازندران

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران از اجرای ۳۷۹ طرح مقابله با مواد مخدر در مناطق آلوده استان طی دو ماه قبل در استان خبر داد.

به گزارش مازنی خبر و به نقل از روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران، علی‌اصغر میرزایی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اجرای ۳۷۹ طرح مقابله با مواد مخدر در استان طی سال جاری اظهار داشت: دراین‌ارتباط ۹۷۲ خرده‌فروش دستگیر و ۵۹۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر در مناطق آلوده استان کشف‌شده است.

وی مجموع کشفیات مواد مخدر در استان طی سال جاری را ۸۷۰ کیلوگرم بیان کرد و گفت: در سال ۹۴ سیاست کنترل و مکان‌های آلوده استان در داخل بافت‌های مسکونی ابلاغ‌شده است و هم‌زمان با این سیاست برنامه کنترل خرده‌فروشان در این مناطق در حال اجرا است.

میرزایی، در سه ماه اول سال جاری درمجموع دو هزار و ۸۷۶ نفر در ارتباط با جرم مواد مخدر در استان دستگیر شدند که نسبت به مدت مشابه سال قبل هفت درصد کاهش داشته است.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران افزود: به‌طور میانگین در هرروز در استان ۲۱ نفر به اتهام جرائم مواد مخدر دستگیر شدند و هرروز ۱۵ کیلوگرم انواع مخدر در استان کشف می‌شود.

وی اظهار داشت: میزان کشفیات مواد مخدر در استان در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۲۲ درصد رشد داشته است.