کد خبر: 1741تاریخ انتشار : ۲۰:۱۳:۵۶ - پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷

کشف ۱۳ فقره سرقت در شهرستان قائم شهر

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر از کشف ۱۳ فقره سرقت در چند مرحله عملیات پلیسی طی ۲۴ ساعت گذشته در سطح این شهرستان خبر داد. به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ محمد ولی مرادی فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر گفت: در راستای مقابله با سارقان ماموران انتظامی این فرماندهی طی ۲۴ ساعت گذشته با تقویت […]

کشف ۱۳ فقره سرقت در شهرستان قائم شهر

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر از کشف ۱۳ فقره سرقت در چند مرحله عملیات پلیسی طی ۲۴ ساعت گذشته در سطح این شهرستان خبر داد.

به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ محمد ولی مرادی فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر گفت: در راستای مقابله با سارقان ماموران انتظامی این فرماندهی طی ۲۴ ساعت گذشته با تقویت گشت‌های انتظامی و انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، موفق شدند، بیش از ۱۳ فقره انواع سرقت را کشف کنند.

وی افزود: در این ارتباط چند سارق از جمله سارق مغازه، سارق اماکن خصوصی، سارق منزل، سارق داخل خودرو و سارق خودرو شناسایی و دستگیر شدند ومقادیر زیادی اموال مسروقه به همراه یک دستگاه خودرو سرقتی کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر با اشاره به مردم نقش محوری در کاهش و پیشگیری از جرائم دارند بر استفاده از ظرفیت‌های مردمی و همچنین آموزش و فرهنگ سازی با استفاده از ظرفیت رسانه‌ها تاکید کرد.