کد خبر: 17511تاریخ انتشار : 19:22:41 - سه‌شنبه 12 ژانویه 2021

مازندران نیازمند قطارهای محلی پرسرعت است

ساری- نماینده ولی فقیه در مازندران گفت:مازندران نیازمند اتوبان سراسری استانی و یا قطارهای محلی پرسرعت برای روان شدن ترافیک جاده ای است.  آیت الله محمدباقر محمدی لائینی بعدازظهر سه شنبه در دیدار با رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان با بیان اینکه اقدامات به موقع پلیس راهور امنیت مطلوبی در جاده‌های مازندران حاکم کرده […]

مازندران نیازمند قطارهای محلی پرسرعت است

ساری- نماینده ولی فقیه در مازندران گفت:مازندران نیازمند اتوبان سراسری استانی و یا قطارهای محلی پرسرعت برای روان شدن ترافیک جاده ای است.

 آیت الله محمدباقر محمدی لائینی بعدازظهر سه شنبه در دیدار با رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان با بیان اینکه اقدامات به موقع پلیس راهور امنیت مطلوبی در جاده‌های مازندران حاکم کرده است، افزود: باید در زمینه تأمین امنیت، روان کردن ترافیک و مبارزه با عوامل ناامنی موفق تر از گذشتگان عمل کنید.

وی یادآور شد: این استان با این موقعیت و جاذبه‌های گردشگری و حضور مسافران فراوان که در برخی از مناسبت‌ها چند برابر جمعیت خود استان می‌شود از نظر تجهیزات ایمنی دارای کمبود است و این جای تعجب دارد.

وی تصریح کرد: مجهز کردن بیشتر معابر، خیابان‌ها و مناطق پرتردد به دوربین‌های پیشرفته، جهت بالا بردن امنیت، کنترل ترافیک و جلوگیری از سرقت‌ها بسیار دارای اهمیت است که متأسفانه شهرهای مازندران در این زمینه دارای کمبود هستند.

آیت الله لائینی خواستار رفع نواقص جاده‌ای و مناطق حادثه خیز در استان شد و افزود: استان مازندران نیاز فوری به یک اتوبان سراسری استانی و قطار محلی پر سرعت دارد.

امام جمعه ساری افزود: آزادراه شش بانده و ریل پرسرعت وجود دارد و حتی بعضی از بخش‌های آن نیز به تصویب رسیده است که امیدواریم هرچه سریع‌تر اجرایی شود و برای تأمین منابع مالی آن نیز می‌توان از بخش خصوصی کمک گرفت.