کد خبر: 17513تاریخ انتشار : 20:11:49 - سه‌شنبه 12 ژانویه 2021

تلفن ویژه مشاوره کرونایی در مازندران راه‌اندازی شد

دانشگاه علوم پزشکی مازندران شماره تلفن ۳۴۴۰۷ را برای ارائه مشاوره پزشکی در مورد بیماری کووید ۱۹ راه‌اندازی کرده است. به گزارش مازنی خبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، شهروندان می توانند پرسش های خود پیرامون ویروس کرونا و بیماری کووید ۱۹ را از طریق تماس با این شماره با […]

تلفن ویژه مشاوره کرونایی در مازندران راه‌اندازی شد

دانشگاه علوم پزشکی مازندران شماره تلفن ۳۴۴۰۷ را برای ارائه مشاوره پزشکی در مورد بیماری کووید ۱۹ راه‌اندازی کرده است.

به گزارش مازنی خبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، شهروندان می توانند پرسش های خود پیرامون ویروس کرونا و بیماری کووید ۱۹ را از طریق تماس با این شماره با گروه مشاوره ای به طور شبانه روزی در میان بگذارند.

شهروندان مازندرانی در صورت بروز یکی از علایم ویروس کرونا شامل سرفه، تب ، گلودرد و تنگی نفس می توانند با این شماره تماس بگیرند و راهنمایی های لازم را دریافت کنند.
دانشگاه علوم پزشکی مازندران اعلام کرد که شماره تلفن ۳۴۴۰۷ در ۳۰ خط به طور آنلاین پاسخگوی شهروندان خواهد بود.
پیش از این شماره ۴۰۳۰ نیز برای پاسخگویی به پرسش های مردم مازندران در مورد ویروس کرونا و بیماری کووید ۱۹ از سوی دانشگاه علوم پزشکی این استان راه اندازی شده بود.
طبق اعلام وزارت  بهداشت ، مازندران هم اکنون مراحل پیک موج سوم شیوع کرونا را پشت سر می گذارد.

بر اساس آخرین گزارش دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل هم اکنون یک هزار و ۴۱۸ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان های استان بستری هستند . ۲۷۳ تن از این بیماران طی ۲۴ ساعت گذشته بستری شدند. در این مدت ۲۴۵ بیمار نیز پس از بهبودی نسبی از بیمارستان مرخص شدند.