کد خبر: 17553تاریخ انتشار : 18:02:19 - پنج‌شنبه 14 ژانویه 2021

زلزله چهار ریشتری مازندران خسارت نداشت

مدیرکل مدیریت بحران مازندران گفت که تاکنون گزارشی از خسارت احتمالی جانی و مالی ناشی از زلزله عصر امروز پنجشنبه که در نزدیکی شهرستان ساری رخ داد ، دریافت نشده است. زمین لرزه‌ای با شدت چهار ریشتر حوالی ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه پنجشنبه مناطقی از استان مازندران را لرزاند. مرکز لرزه نگاری کشوری موسسه […]

زلزله چهار ریشتری مازندران خسارت نداشت

مدیرکل مدیریت بحران مازندران گفت که تاکنون گزارشی از خسارت احتمالی جانی و مالی ناشی از زلزله عصر امروز پنجشنبه که در نزدیکی شهرستان ساری رخ داد ، دریافت نشده است.

زمین لرزه‌ای با شدت چهار ریشتر حوالی ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه پنجشنبه مناطقی از استان مازندران را لرزاند. مرکز لرزه نگاری کشوری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران محل وقوع این زمین لرزه را حوالی ساری اعلام کرد.

علی اصغر احمدی افزود : با این وجود بررسی های کارشناسی از سوی نیروهای مدیریت بحران در منطقه ادامه دارد و چنانچه گزارشی از میزان خسارت های احتمالی برسد در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.
وی گفت : با وجود این که زمین لرزه چهار ریشتری عصر پنجشنبه تاکنون پس لرزه هایی به همراه نداشت، ولی نیروهای مدیریت بحران استان در آمادگی کامل به سر می برند تا در صورت وقوع خسارت بتوانند کمک رسانی به خسارت دیدگان احتمالی داشته باشند.
بر اساس گزارش مرکز لرزه نگاری کشوری نزدیک ترین مناطق به وقوع زمین لرزه عصر امروز شهر ساری با یک کیلومتر ، شهر سورک با ۱۳ کیلومتر و روستای پایین هولار با ۱۵ کیلومتر بوده است.

پایین هولار از روستاهای بخش مرکزی شهرستان ساری است.