کد خبر: 17974تاریخ انتشار : 13:35:29 - دوشنبه 22 فوریه 2021

ناوگان راهداری در مازندران نیازمند نوسازی است

مدیرکل راهداری مازندران با اشاره به فعالیت ۲۵۰ دستگاه ماشین آلات، نوسازی ناوگان راهداری را ضروری دانست. عباسعلی نجفی ، فرسودگی ناوگان راهداری را از جمله مشکلات برشمرد و با اشاره به وجود ۲۵۰ دستگاه ماشین آلات سنگین در استان، نوسازی وارتقای وضعیت ناوگان را ضروری خواند. وی با تاکید براینکه سه هزار و۷۰۰ کیلومتر […]

ناوگان راهداری در مازندران نیازمند نوسازی است

مدیرکل راهداری مازندران با اشاره به فعالیت ۲۵۰ دستگاه ماشین آلات، نوسازی ناوگان راهداری را ضروری دانست.

عباسعلی نجفی ، فرسودگی ناوگان راهداری را از جمله مشکلات برشمرد و با اشاره به وجود ۲۵۰ دستگاه ماشین آلات سنگین در استان، نوسازی وارتقای وضعیت ناوگان را ضروری خواند.

وی با تاکید براینکه سه هزار و۷۰۰ کیلومتر از محورهای استان کوهستانی وبرفگیر هستند و نیاز به خدمات دهی دراین محورها همواره وجود دارد، خواستار توجه ویژه به نوسازی ناوگان راهداری شد.

وی با اظهار اینکه ۳۳ گروه راهداری در راهدارخانه‌های محورهای کوهستانی مشغول خدمات دهی هستند، افزود: در تلاش هستیم تا تعامل با بخش خصوصی وپیمانکاران واستفاده از ظرفیت آنها در مواقع بحرانی وخدمات دهی درطول سال اقدام کنیم.

مدیرکل راهداری مازندران، شانه سازی وحذف و اصلاح نقاط حادثه خیز را از جمله برنامه‌ها بیان کرد و گفت: در سال جاری بخشی از نقاط حادثه خیز در محورهای اصلاح وایمن سازی شده است.

نجفی با اشاره به مسدود بودن محور کندوان سه روز در هفته برای ترانشه برداری محدوده مرزن آباد تا هزارچم گفت: این محور از ساعت ۸ صبح تا ۱۷ عصر مسدود است و کاربران جاده‌ای می‌توانند از مسیرهای جایگزین هراز و سوادکوه برای تردد استفاده کنند.

وی وضعیت تردد وترافیک در محورهای استان را عادی وروان بیان کرد./مهر