کد خبر: 18020تاریخ انتشار : 16:34:19 - دوشنبه 1 مارس 2021

احمدی نژاد و فتنه‌ی جدیدی با نام “ترورم جدی است”!

محمود احمدی نژاد در سال های اخیر هزینه های بسیاری برای نظام داشته و در دفعات مختلف با به زبان آوردن جملات و سخنان مختلف ، حواشی بسیاری را رقم زده که در بسیاری از آنها حتی امنیت کشور را زیر سوال برده است. احمدی نژاد که همچنان با نگاه مهربانانه و پدرانه ی رهبر […]

احمدی نژاد و فتنه‌ی جدیدی با نام “ترورم جدی است”!

محمود احمدی نژاد در سال های اخیر هزینه های بسیاری برای نظام داشته و در دفعات مختلف با به زبان آوردن جملات و سخنان مختلف ، حواشی بسیاری را رقم زده که در بسیاری از آنها حتی امنیت کشور را زیر سوال برده است.

احمدی نژاد که همچنان با نگاه مهربانانه و پدرانه ی رهبر انقلاب اسلامی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام باقی مانده ، اما سخنان او بیش از آن که به نفع مصلحت نظام باشد بیشتر بر علیه نظام بوده است.

رئیس دولت های نهم و دهم که در زمان مسئولیت او اوضاع اقتصادی کشور به شدت تنزل یافت ، به خوبی می داند بعد از مواضع اشتباهش ، دیگر در بین نیروهای دلسوز و انقلابی جایگاهی ندارد اما با این حال با حضور در بین حداقل حامیانش سعی کرده تا خود را به عنوان یک ناجی برای مردم معرفی نماید.

محمود احمدی نژاد در یکی از آخرین دیدارهایش ، در دیدار با جمعی از دوستان مازندرانی اش، ادعا کرده که ترور او جدی است.

سخنی که همراه با یک ادعای جنجالی دیگر نیز همراه بود. او در ادامه سخنانش گفت: خودشان می کشند، خودشان هم مراسم عزاداری برپا می‌کنند و بعد دیگران را متهم می‌کنند!

کارشناسان و دلسوزان معتقدند سخنان احمدی نژاد بوی فتنه گرفته است. سخنانی که می تواند بهانه ای برای مخالفان نظام جهت تخریب و تحریک مردم شود.

اینکه تا چه زمانی قرار است نظام جمهوری اسلامی هزینه ی سخنان جنجالی ، حاشیه ای و البته فتنه انگیز احمدی نژاد را بدهد معلوم نیست.

مسیری را که احمدی نژاد بعد از رد صلاحیتش در انتخابات دوره قبل ریاست جمهوری پیش گرفته همان مسیری است که امثال بنی صدر رفتند و به فرد منفوری در بین دوستداران انقلاب اسلامی تبدیل شدند.

در مورد جلسه اخیر احمدی نژاد ذکر این نکته ضروری است که یکی از مفسدین شهر ساری که محکومیت دارد در آن مراسم به سخنرانی پرداخت.

همین یک مورد نشان می دهد که این روزها چه کسانی در حمایت از احمدی نژاد ، ندای حمایت سر داده اند.