کد خبر: 18026تاریخ انتشار : 16:44:49 - دوشنبه 1 مارس 2021

دستگیری سارق حرفه‌ای منازل در مازندران / توقیف خودروی حامل مواد مخدر در نکا

سرهنگ سید موسی حسینی جانشین فرمانده انتظامی مازندران گفت:ماموران انتظامی شهرستان نوشهر در پی دریافت چند فقره پرونده مبنی بر سرقت منازل، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند. او افزود: ماموران انتظامی نوشهر پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی مخفیگاه سارق حرفه‌ای را شناسایی کردند. جانشین فرمانده انتظامی مازندران […]

دستگیری سارق حرفه‌ای منازل در مازندران / توقیف خودروی حامل مواد مخدر در نکا

سرهنگ سید موسی حسینی جانشین فرمانده انتظامی مازندران گفت:ماموران انتظامی شهرستان نوشهر در پی دریافت چند فقره پرونده مبنی بر سرقت منازل، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

او افزود: ماموران انتظامی نوشهر پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی مخفیگاه سارق حرفه‌ای را شناسایی کردند.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران گفت: ماموران انتظامی پس از هماهنگی قضائی این سارق حرفه‌ای را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و در بازجویی‌های فنی از وی به راز ۲۰ فقره سرقت از منازل در شهرستان نوشهر پی بردند.

سرهنگ حسینی افزود: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی و سپس روانه زندان شد.

دستگیری قاچاقچی حرفه‌ای مواد مخدر در نکا

سرهنگ قاسم عزیزی فرمانده انتظامی شهرستان نکا گفت: در پی کسب خبری مبنی بر جابجایی مواد مخدر توسط یک عامل افیونی، موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

او با اشاره به اقدامات پلیسی و اطلاعاتی افزود: ماموران انتظامی پس از تلاش بی وقفه خودروی حامل مواد مخدر را شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه آنرا توقیف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نکا گفت:ماموران انتظامی ۲ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را در بازرسی از داخل خودروی توقیفی کشف و یک قاچاقچی حرفه‌ای را دستگیر کردند.

کشف ۸ فقره سرقت در شهرستان سیمرغ

سرهنگ حسین اسدی فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ گفت: ماموران انتظامی در پی دریافت چند فقره پرونده سرقت موضوع را با انجام اقدامات پلیسی و اطلاعاتی به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

او افزود: ماموران انتظامی پس از تلاش بی وقفه مخفیگاه یکی از سارقان حرفه‌ای را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی وی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ گفت: متهم در بازجویی‌های فنی ماموران انتظامی به ۸ فقره انواع سرقت اعتراف کرد.

رمزگشایی از ۲۸ فقره سرقت باغات و مزارع در تنکابن

سرهنگ غلامحسین شعبانی فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از باغات و مزارع کشاورزی، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

او افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه یک باند ۴ نفره سرقت را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن با اشاره به هماهنگی قضائی، گفت: ماموران پلیس آگاهی در اقدامی غافلگیرانه هر ۴ متهم را در حین بارگیری اموال سرقتی با یک دستگاه خودروی وانت در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

او افزود: متهمان که قصد فرار از محل را داشتند پس از دستگیری در بازجویی‌های فنی پلیسی به ۲۸ فقره سرقت از باغات و مزارع کشاورزی اعتراف کردند.

کشف ۱۰ فقره سرقت دوچرخه در نکا

سرهنگ قاسم عزیزی فرمانده انتظامی شهرستان نکا گفت: در پی دریافت خبر وقوع چند فقره سرقت دوچرخه، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

او با اشاره به اقدامات پلیسی ماموران انتظامی، افزود: ماموران انتظامی در پی تلاش بی وقفه یک سارق سابقه دار را شناسایی و پس از هماهنگی قضائی وی را دستگیر کردند.

سرهنگ عزیزی گفت: سارق دستگیر شده در بازجویی‌های فنی ماموران انتظامی با اعتراف به ۱۰ فقره سرقت دوچرخه با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.