کد خبر: 18031تاریخ انتشار : 16:50:34 - دوشنبه 1 مارس 2021

حادثه تریلی با ۲ کشته و یک زخمی در جاده سوادکوه

بر اثر برخورد ۲ دستگاه تریلی با یکدیگر در جاده سوادکوه بامداد امروز ، ۲ نفر کشته و یک نفر مصدوم شد. سخنگوی مرکز فوریت‌های پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت : ساعت ۱:۳۲ دقیقه بامداد دوشنبه یازدهم اسفند ، گزارشی مبنی بر حادثه برخورد دو تریلی با یکدیگر در منطقه دوگل جاده سوادکوه […]

حادثه تریلی با ۲ کشته و یک زخمی در جاده سوادکوه

بر اثر برخورد ۲ دستگاه تریلی با یکدیگر در جاده سوادکوه بامداد امروز ، ۲ نفر کشته و یک نفر مصدوم شد.

سخنگوی مرکز فوریت‌های پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت : ساعت ۱:۳۲ دقیقه بامداد دوشنبه یازدهم اسفند ، گزارشی مبنی بر حادثه برخورد دو تریلی با یکدیگر در منطقه دوگل جاده سوادکوه به این مرکز اعلام شد.

زکریا اشکپور با اشاره به اعزام نیرو‌های اورژانس ۱۱۵ وِرِسک به محل حادثه افزود : بنا به گفته شاهدان یک دستگاه تریلی هوو به دلیل نقص فنی در ترمز و نیز برخورد با با تریلی حامل چوب جلویی، قسمت کله اسبی آن جدا شده و بر اثر برخورد با کوه، آتش گرفت.

سخنگوی مرکز فوریت‌های پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه سرنشینان تریلی هوو (پدر ۵۰ و پسر ۳۰ ساله اهل قائمشهر) در این حادثه جان باختند گفت: راننده تریلی جلویی با توجه به صدمه دیدن از ناحیه سر، پس از اقدامات اولیه توسط نیرو‌های اورژانس ۱۱۵ وِرِسک، به بیمارستان شهدا زیرآب انتقال یافت.

اشکپور افزود : با همکاری عوامل هلال احمر ، اجساد به نیروی انتظامی تحویل داده و سپس خاکسپاری شدند.