کد خبر: 18065تاریخ انتشار : 7:59:46 - یکشنبه 7 مارس 2021

پیوستن ۳۰۶ نفر از اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه مازندران در سال ۹۹ به جمع بیمه شدگان تامین اجتماعی

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از رشد دوبرابری تعداد بیمه شدگان فرهنگی و هنری در سال ۹۹ نسبت به سال ۹۸ خبر داد. محسن محمدی معاون هنری و سینمایی این اداره کل با اعلام خبر فوق گفت: در سال ۹۸ تعداد ۱۶۴ نفر از هنرمندان و فعالان عرصه های […]

پیوستن ۳۰۶ نفر از اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه مازندران در سال ۹۹ به جمع بیمه شدگان تامین اجتماعی

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از رشد دوبرابری تعداد بیمه شدگان فرهنگی و هنری در سال ۹۹ نسبت به سال ۹۸ خبر داد.

محسن محمدی معاون هنری و سینمایی این اداره کل با اعلام خبر فوق گفت: در سال ۹۸ تعداد ۱۶۴ نفر از هنرمندان و فعالان عرصه های مختلف فرهنگی و هنری استان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار گرفته اند و در سال ۹۹ و همزمان با شیوع ویروس کرونا و تلاش چندبرابری واحد صندوق هنر این اداره کل، تعداد ۳۰۶ نفر از دیگر هنرمندان استان به جمع بیمه شدگان تامین اجتماعی افزوده شدند.

محمدی افزود: بیمه شدگان در سال ۹۹ به تفکیک رشته های مختلف موسیقی، هنرهای نمایشی، هنرهای تجسمی، سینمایی، نویسندگان، مولفان، شعر و ادب، مترجمین و خبرنگاران و اهالی رسانه تحت پوشش بیمه قرار گرفته اند.

وی افزود: در پایان سال ۹۸ قول دادیم که در سال جدید نرخ رشد بیمه شدگان را افزایش دهیم و خوشبختانه با همت و تلاش همکاران و پیگیری های مکرر و همکاری صندوق اعتباری هنر، در سال ۹۹ به میزان دوبرابر سال ۹۸ دست یافتیم.

محمدی همچنین اظهار امیدواری کرد ان شاالله در سال جدید بتوانیم این میزان را ارتقا بخشیده و موجب تسهیل امور بیمه ای اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه باشیم.