کد خبر: 19121تاریخ انتشار : 14:25:08 - دوشنبه 26 جولای 2021

تاکید رازجویان بر تسریع در اجرای پروژه‌های عمرانی استان

مهدی رازجویان در جلسه بررسی پروژه تقاطع شهید مهدوی قائم‌شهر که با حضور علیپور، نماینده مردم شهرستان های قائم شهر، جویبار، سوادکوه، سوادکوه شمالی و سیمرغ، یوسف پور، فرماندار این شهرستان و برخی مدیران مسئول ستادی استانداری و دستگاه های اجرایی استان برگزار شد، با تبریک دهه مبارک امامت و ولایت و اعیاد سعید قربان […]

تاکید رازجویان بر تسریع در اجرای پروژه‌های عمرانی استان

مهدی رازجویان در جلسه بررسی پروژه تقاطع شهید مهدوی قائم‌شهر که با حضور علیپور، نماینده مردم شهرستان های قائم شهر، جویبار، سوادکوه، سوادکوه شمالی و سیمرغ، یوسف پور، فرماندار این شهرستان و برخی مدیران مسئول ستادی استانداری و دستگاه های اجرایی استان برگزار شد، با تبریک دهه مبارک امامت و ولایت و اعیاد سعید قربان و غدیر، اظهار داشت: هماهنگی دستگاه‌های خدمات‌رسان در جابه‌جایی تاسیسات جهت تسریع در اجرای پروژه‌ها ضروری است.

وی با تاکید بر اینکه پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید مهدوی به دلیل موقعیت مکانی جز پروژه‌های ملی و مهم استان محسوب می‌شود، ادامه داد: روند احداث یک پروژه نباید نارضایتی مردم را در پی داشته باشد.

رازجویان افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی تا آخرین روزی که مسئولیت دارند باید با تمام توان در راستای خدمت‌رسانی مطلوب به مردم فعالیت کنند.

معاون استاندار مازندران تصریح کرد: شایسته نیست مدیری به بهانه آخرین روزهای فعالیت دولت، روند خدمت‌رسانی را کند نماید.

رازجویان با تاکید بر اینکه شرکت ساخت و توسعه زیر‌ساخت‌ها باید به پروژه‌های مربوطه در استان مازندران توجه ویژه‌ای داشته باشد، افزود: مازندران یک استان گردشگرپذیر است لذا جهت اتمام پروژه‌های عمرانی نیاز به توجه ویژه دولت دارد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران طولانی شدن پروژه‌ها را عامل ایجاد ناامیدی در جامعه دانست و ادامه داد: پروژه‌های عمرانی می‌بایست بر اساس برنامه‌های زمان‌بندی پیش برود.

رازجویان افزود: با توجه به مشکلات اقتصادی، داشتن نگاه جهادی و انقلابی جهت اتمام پروژه‌ها امری ضروری است.