کد خبر: 1995تاریخ انتشار : 20:33:31 - سه شنبه 19 ژوئن 2018

کلاهبرداری اینترنتی به بهانه تهیه ویزای ورزشی برای اروپا در مازندران

رئیس پلیس فتا مازندران از دستگیری فردی که به بهانه تهیه ویزای ورزشی برای علاقه‌مندان به فوتبال و مسابقات ورزشی در اروپا از انان کلاهبرداری کرده بود، خبر داد. به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ حسن محمدنژاد رئیس پلیس فتا مازندران گفت: در پی مراجعه فردی به پلیس فتا مبنی بر اعتماد وی به گرداننده […]

کلاهبرداری اینترنتی به بهانه تهیه ویزای ورزشی برای اروپا در مازندران

رئیس پلیس فتا مازندران از دستگیری فردی که به بهانه تهیه ویزای ورزشی برای علاقه‌مندان به فوتبال و مسابقات ورزشی در اروپا از انان کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.

به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ حسن محمدنژاد رئیس پلیس فتا مازندران گفت: در پی مراجعه فردی به پلیس فتا مبنی بر اعتماد وی به گرداننده یکی از کانال‌های تلگرامی مدعی آموزش و انتقال بازیکنان پایه به اروپا که منجر به کلاهبرداری ۵۰ میلیون ریالی از وی شد، موضوع در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: کارشناسان پلیس فتا با بررسی‌های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی متهم که با تشکیل کانالی در شبکه پیام رسان تلگرام با عنوان آموزش و تهیه ویزای ورزشی برای علاقفه‌مندان به مسابقات ورزشی از شاکی کلاهبرداری کرده بود شناسایی کردند.

سرهنگ محمدنژاد گفت: متهم که اهل و ساکن یکی از استان‌های شمال غرب کشور بوده، پس از هماهنگی‌های قضائی در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.

رئیس پلیس فتا مازندران از کاربران فضای مجازی خواست: به گردانندگان کانال‌ها و گروه‌هایی که در فضای مجازی در حال فعالیت هستند اعتماد نکرده و مراقب کلاهبرداران اینترنتی باشید و هنگام خرید‌های اینترنتی توجه داشته باشید که حتما جنس خریداری شده و یا کار مورد نظر شما انجام شده باشد و سپس اقدام به واریز وجه نمایید تا مورد سوء استفاده کلاهبرداران قرار نگیرید.