کد خبر: 201تاریخ انتشار : 16:03:49 - چهار شنبه 16 مه 2018

مدیرکل سیاسی استانداری مازندران : ضرورت تشکیل کارگروه مدارس غیر انتفاعی/لزوم شکل گیری کارگروه فرهنگی

مدیرکل سیاسی استانداری مازندران گفت: تشکیل کارگروه حوزه های مدارس غیر انتفاعی در جهت حمایت از این قشر امری ضروری محسوب می شود. به گزارش مازنی خبر ، جعفر قمی در گردهمایی انجمن صنفی کارگران و معلمان غیرانتفاعی در ساری اظهار داشت: باید سازوکاری برای نظارت و افزایش چتر حمایتی در حوزه‌های کارگری و غیرانتفاعی […]

مدیرکل سیاسی استانداری مازندران : ضرورت تشکیل کارگروه مدارس غیر انتفاعی/لزوم شکل گیری کارگروه فرهنگی

مدیرکل سیاسی استانداری مازندران گفت: تشکیل کارگروه حوزه های مدارس غیر انتفاعی در جهت حمایت از این قشر امری ضروری محسوب می شود.

به گزارش مازنی خبر ، جعفر قمی در گردهمایی انجمن صنفی کارگران و معلمان غیرانتفاعی در ساری اظهار داشت: باید سازوکاری برای نظارت و افزایش چتر حمایتی در حوزه‌های کارگری و غیرانتفاعی طراحی کنیم.

وی با بیان اینکه کارگروه حوزه‌های مدارس غیرانتفاعی در استان تشکیل شود ،افزود: این کارگروه باید با کمک فرهنگیان و آموزش‌وپرورش برای پیگیری امور صنفی و حقوق فرهنگیان باشد.

مدیرکل سیاسی استانداری مازندران بر شناسایی و رصد مطالبات معلمان تاکید و پیگیری مشکلات این قشر از جامعه را امری ضروری دانست.

قمی افزود: اینکه معلمان شاغل در مدارس غیرانتفاعی به‌عنوان کارگر قلمداد شوند، نیازمند توجه و بازنگری است و باید در پرداختی معلمان غیرانتفاعی حمایت ویژه صورت گیرد.

وی بر تشکیل کمیسیون فرهنگی و کارگروه فرهنگی برای رصد مشکلات فرهنگیان غیرانتفاعی در استان مازندران تاکید کرد.