کد خبر: 2042تاریخ انتشار : 16:24:36 - چهار شنبه 20 ژوئن 2018

تشکر نماینده ولی فقیه و خانواده شهدا از انتصاب فرماندار جدید ساری

اختصاصی مازنی خبر / گروه سیاسی : انتصاب عباسعلی رضائی به عنوان فرماندار جدید شهرستان ساری ضمن ایجادِ امیدی دوباره در مرکز استان مازندران ، باعث خوشحالی شخصیت های مختلف ساری و استان به خصوص نماینده ولی فقیه  و خانواده شهدا شده است. به گزارش مازنی خبر ، آیت الله نورالله طبرسی نماینده ولی فقیه […]

تشکر نماینده ولی فقیه و خانواده شهدا از انتصاب فرماندار جدید ساری

اختصاصی مازنی خبر / گروه سیاسی : انتصاب عباسعلی رضائی به عنوان فرماندار جدید شهرستان ساری ضمن ایجادِ امیدی دوباره در مرکز استان مازندران ، باعث خوشحالی شخصیت های مختلف ساری و استان به خصوص نماینده ولی فقیه  و خانواده شهدا شده است.

به گزارش مازنی خبر ، آیت الله نورالله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان مازندران و همچنین خانواده شهدا در نامه هائی جداگانه به وزیر کشور و استاندار مازندران ، تشکر و قدردانی خود را از این انتصاب شایسته اعلام کرده اند.

در بخشی از نامه آیت الله طبرسی به وزیر کشور آمده است: انتصاب آقای عباسعلی رضائی برادر ارجمند سه شهید بزرگوار که از مدیران موفق و بانفوذ و پرتلاش استان بوده در سمت فرمانداری مرکز استان مازندران باعث نشاط و سرور آحاد مردم غیور و ولایتمدار به ویژه روحانیت و خانواده معزز شهدا و جانبازان و ایثارگران گردید.

همچنین در نامه تعدادی از خانواده شهدا از جمله مهدی عبوری و خانواده شهیدان سروی ، جعفری ، عباسی ، مستشرق، فتح اللهی، زارع و … به استاندار مازندران نیز آمده است: از انتصاب آقای عباسعلی رضائی برادر شهیدان بزرگوار رضائی به عنوان فرماندار مرکز استان که آرزوی دیرینه مردم این دیار در انتخاب فردی پاک دست در راس امور شهرستان بوده کمال تشکر و قدردانی را داریم.

گفتنی است ، عباسعلی رضائی برادر سه شهید و مدیرکل سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران که از مدیران کاربلد و متعهد این استان محسوب می شود ، با پیشنهاد استاندار مازندران و حکم وزیر کشور به عنوان فرماندار جدید ساری منصوب شد.

http://mazaninews.ir/wp-content/uploads/%D8%B9%D8%A8%D8%A7%D8%B3%D8%B9%D9%84%DB%8C-%D8%B1%D8%B6%D8%A7%D8%A6%DB%8C.jpg